BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 19, 2024 6:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 9:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 8:02 am
Příspěvky: 59
Mě by stačilo kdyby u nás stál benzín to co tam.

_________________
E39 523i (18¨Styling 69) & E46 M3 (19¨ MVR Magnum)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 10:49 am 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
vincenzo píše:
Tedy kamaráde,připomínáš mi svým chováním takový ty mladý sráče,co rejpou do druhejch a když je vyprovokujou a strhne se bitka (kterou samozřejmně chtěli vyvolat) tak maj argument,že oni si nazačali
Jo a ještě,u Vás na Slovensku se přestalo psát s diakritikou??? Kdo to má luštit,cizí řeč a ještě špatně


srac som ale mlady uz davno nie, bitku neocakavam, ako som uz napisal len sa bavim debatou s demostenom tot vsjo...
diakritiku JEBAT
a k teme: to ze su auta a benzin v USA omnoho lacnejsie je fakt... to ze je zdravotnictvo, skoly, sluzby, chlast drahsie je tiez fakt... ale to by sa nam uz asi tak nepacilo...
a komu to vadi tak si moze auto z USA doviest - uz to predsa nie je ziadny problem
s tou vybavou ma demo pravdu - sam som mal e30 US verziu a cumel som na tu vybavu :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 2:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 11:03 am
Příspěvky: 195
nehpo píše:

- sam som mal e30 US verziu a cumel som na tu vybavu :shock:


Sry za OT, co si tam měl ale navíc proti třeba mojí e30 ? :shock: Klimu, vyhřívaný sedačky .... ? :P

_________________
ex e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 3:57 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
patriot píše:
nehpo píše:

- sam som mal e30 US verziu a cumel som na tu vybavu :shock:


Sry za OT, co si tam měl ale navíc proti třeba mojí e30 ? :shock: Klimu, vyhřívaný sedačky .... ? :P



kozene sedacky, abs, komplet el. okna+zrcatka, el. antenu, el šiber, checkcontrol, pozične blinkry, abs.... rv 1985.... netvrdim ze to je brutal vybava ale na ten rok a to ze to bola trojka - fajn :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 5:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 11:03 am
Příspěvky: 195
nehpo píše:
patriot píše:
nehpo píše:

- sam som mal e30 US verziu a cumel som na tu vybavu :shock:


Sry za OT, co si tam měl ale navíc proti třeba mojí e30 ? :shock: Klimu, vyhřívaný sedačky .... ? :P



kozene sedacky, abs, komplet el. okna+zrcatka, el. antenu, el šiber, checkcontrol, pozične blinkry, abs.... rv 1985.... netvrdim ze to je brutal vybava ale na ten rok a to ze to bola trojka - fajn :shock:


To je velmi pěkná výbava :!: Nemám ABS a kožené sedačky, mám krémové anatomy, jinak mám vše, navíc mám ale servo a hlavně velkej BC :mrgreen: Jinak mám tedy vše co jsi uvedl.

Na 3er z toho roku je velmi pěkné :geek:

_________________
ex e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 6:06 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
jj žandáre - Tvoje auto poznam aj ked som myslel ze na bigu aj pokecame a nic.... ale cesta na big bola fajn :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 8:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 11:03 am
Příspěvky: 195
nehpo píše:
jj žandáre - Tvoje auto poznam aj ked som myslel ze na bigu aj pokecame a nic.... ale cesta na big bola fajn :lol:



Vim, byl ...já musel bohužel v SO odpol. už dom, tak až za rok v srpnu 8-)

Na cestu na BIG si z Práglu pamatuji, 150-170 km/h ...ty v kábru .. no problema :lol: A ten tvůj zvuk, když jsme se občas předjeli, ten traktor slyším dodnes :ugeek: Zpátky se jelo ještě sportovněji :oops:

_________________
ex e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 11:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 23, 2009 10:53 pm
Příspěvky: 402
Neni to tak horke jak se zda Demo, pidil jsem se po 135i na leasing a na US forumech všude taky bylo cca 600-700$ splatka bez akontace tak jsem si řikal v čechach BMW něco podobneho taky musi byt! Pak třeba až skonči leasing ho prodam ale za dobu lizačky si ho pořadně užiju.... Jenže v BMW mi bylo vysvětleno že se v US auto nejčastěji berou na jakousi obdobu operativniho leasingu takže vy to auto vlastně mate propujčeny a za par let až vyprši doba leasingu mate pravo ho odkoupit nebo si vzit jine auto na lizačku. Takže vyhodite z okna 600.000kč za pujčovne a až vam skonči leasing nezustane vam ani prd pokud ho neodkoupite za řekněme zustatkovou cenu 500.000kč :lol: :roll: Každy zdravě myslici člověk si muže domyslet(s kalkulačkou v ruce) že je to absolutni hovadina.

Takže je to fer :lol: dobře jim tak :lol:

Normalně operativni leasing využivaji bohate firmy aby neměli starosti s udržbou aut - maji nova auta třeba 2-3 roky a pak vyměni za nova atd.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil ARMAN dne pon lis 23, 2009 11:17 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 11:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 3:14 pm
Příspěvky: 641
Bydliště: Slezsko
No sem si myslel,že to nebude jen tak...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 11:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 09, 2009 1:54 pm
Příspěvky: 16
ARMAN píše:
Neni to tak horke jak se zda Demo, pidil jsem se po 135i na leasing a na US forumech všude taky bylo cca 600-700$ splatka bez akontace tak jsem si řikal v čechach BMW něco podobneho taky musi byt! Pak třeba až skonči leasing ho prodam ale za dobu lizačky si ho pořadně užiju.... Jenže v BMW mi bylo vysvětleno že se v US auto nejčastěji berou na jakousi obdobu operativniho leasingu takže vy to auto vlastně mate propujčeny a za par let až vyprši doba leasingu mate pravo ho odkoupit nebo si vzit jine auto na lizačku. Takže vyhodite z okna 600.000kč za pujčovne a až vam skonči leasing nezustane vam ani prd pokud ho neodkoupite za řekněme zustatkovou cenu 500.000kč :lol: :roll: Každy zdravě myslici člověk si muže domyslet(s kalkulačkou v ruce) že je to absolutni hovadina.

Takže je to fer :lol: dobře jim tak :lol:

Normalně operativni leasing využivaji bohate firmy aby neměli starosti s udržbou aut - maji nova auta třeba 2-3 roky a pak vyměni za nova atd.


hele a Ty jsi nečetl můj příspěvek??? ten Pašík není na operativní,ale klasický a normální MO cena a koukni do ceníku tady u nás R36 1 089 000,- USA 661 200,- (jinak rodinná sleva 5 000,- a za to,že nebylo to co chtěla 1 000,- USD takže konečná cena byla 32 000,- USD) vypočti si kurzem,který dostaneš ve směnárně a při tomto objemu by jsi ještě dostal nějaký ten desetník dolů


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO