BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je stř kvě 29, 2024 8:08 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 6:54 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
T613 píše:
PeteBMW: Pekne napsano ;)


napisane prekrasne ale pokial to bola reakcia na mna tak vsechno spatne....
1, atmosferu sa nesnazim napinat, len rad komunikujem s demom, je to zabavne (podla jeho ambicioznych reci na bmwklube som cakal ze ma nadhlad ale zatial praktikuje to co tak vehementne kritizoval inde)
2, sproste slova typu mrdat prdel karel a jebat mi vobec nevadia - ale chapem ze keby som ich pouzival tak ma syndibad zabanuje a bude mat pre to omluvu
3, jedinu vec ktoru som na bmwklube kritizoval ohladne bmwfora bola reakcia na skopirovanie jardovho textu ale to je myslim uz doriesene :idea:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 6:56 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
Patriot318i píše:
Citace:
zkus mi vysvetlit v com su moje posty v tomto topicu nevhodne - alebo na otazky kasli ako najvyssi :D


Má smysl toto řešit? Odpovím si sám. Nemá :D


nema, to mas pravdu - ale tak je to pokec tak kecame.... klidek, pohoda, nohy v teple 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 7:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 16, 2009 4:36 am
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlin
nehpo píše:
no prave ja som sa vyjadroval prave v opacnom zmysle - pisal som ze v radoch neplaticov bolo par neprizposobivych ale vetsina bola neutralna alebo v pohode a preto som uzamknutie fora nechvaloval a kritizoval - konkretne napr o Tebe si myslim ze si bol pre klub prinos ale to je jedno
pricom za neprizposobivych boli oznacovani osoby ako je miestny guru - a mne tam nevadili ani oni - je s nim vlastne celkom sranda (napisal by som prdel ale demostenovo druhe ja by ma dojebalo za vulgarny prejav)

zkus mi vysvetlit v com su moje posty v tomto topicu nevhodne - alebo na otazky kasli ako najvyssi :D

Uz jsem to psal X krat na bmwklubu, ja nesouhlasim s tim jakym zpusobem nekdy Demo obhajuje sve nazory, protoze ve vetsine pripadu je to nadnesenym prechodne urazlivym dojmem. Ale obsah jeho argumentace je ve vetsine pripadu pravdivy nebo aspon k zamysleni. Bohuzel treba ty nebo globusman se chytnou tech urazek a jeste lijou benzin do ohne.

A presne tohle ted delas tady znova. Ty ho konkretne neurazis, ale vytahujes tady veci, kteryma jsi ho zesmesnoval. Moc dobre to vis, tak proc tu hrat divadlo :-) Ja proti tobe nic nemam, neznam te, ale zbytecne tu vytvaris neco co sem nepatri ;-)

A ja se prinosem necitim pro zadne forum, ale to uz jsem tam taky psal a s politikou VIP nesouhlasim proto jsem to odmitl.
Pokud se to odemkne nevidim duvod proc tam zas nepsat, nemam potrebu delat urazeneho. Proste pujdu tam kde se mi libi a muzu se projevit, coz ted na bmwklubu nejde :-)

_________________
Prodam ND na BMW rady 7 E32 a E38, vsechny motorizace. SZ nebo ICQ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 7:12 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
[quote="T613"][/quote]

v zasade mas pravdu - ale poupravil by som to tak ze mojou motivaciou nie je zosmiesnit bmwforum pred bmwklubom - to vobec - ako som napisal, chodim sa sem zabavit a debatka s demom je zabavna
to ze sa demo prejavuje prvoplano urazlivo ma trochu trapi a mozno mu debata so mnou pomoze ziskat trochu slusnosti (to bol vtip) alebo sa pobavi aj on - vsak o tom pokec je 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 7:33 pm 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 7:36 pm
Příspěvky: 202
Bydliště: Chrudim
nehpo píše:
Patriot318i píše:
Citace:
zkus mi vysvetlit v com su moje posty v tomto topicu nevhodne - alebo na otazky kasli ako najvyssi :D


Má smysl toto řešit? Odpovím si sám. Nemá :D


nema, to mas pravdu - ale tak je to pokec tak kecame.... klidek, pohoda, nohy v teple 8-)


Já jsem v pohodě, ale ty ze sebe zbytečně děláš rejpala ;). Jinak souhlasím s T613.

_________________
Kunda není mejdlo...Neubejvá...
BMW E36 318i Touring
Žádám trest smrti pro bestii, která dokáže zavraždit bezbranné dítě. Ochránci lidských práv a humanisté nechť mi laskavě políbí prdel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 7:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 09, 2009 1:54 pm
Příspěvky: 16
Tedy kamaráde,připomínáš mi svým chováním takový ty mladý sráče,co rejpou do druhejch a když je vyprovokujou a strhne se bitka (kterou samozřejmně chtěli vyvolat) tak maj argument,že oni si nazačali
Jo a ještě,u Vás na Slovensku se přestalo psát s diakritikou??? Kdo to má luštit,cizí řeč a ještě špatně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 9:07 pm 
Offline

Registrován: úte říj 13, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Praha 8
Demostenes píše:
http://news.auto.cz/suv-terenni/mercedes-benz-ml-450-hybrid-nyni-dostupny-v-usa-leasing.html

Jako ceny aut v USA me vytaci cim dal tim vice....

Cena splátky je při 36měsíčním leasingu 659 dolarů a při 60měsíčním 549 dolarů.

659 dolaru je asi 11k.....



Evropské automobilky se vzhledem k jejich obr trhu musejí podbízet, známej tahá poškozené vozy ze státu a drtí mě cenama náhr. dílů :shock: dva katy na 5,7 hemi za 7 tis ???????????????????? Dnes přivezl vyměnit celé vnější zrcátko na novej jeep commander, el. ovl, výhřev, paměti a stálo ho 100 dolarů ????????? Bych :V :V :V :V

_________________
e34 535i black mat na prdíky
EVIDENČKY+PŘEVODY+ODHLÁŠENÍ
+420608302954


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 9:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 09, 2009 1:54 pm
Příspěvky: 16
Hele,už jste to někdo přepočítávali??? Jestli jsem dobře počítal,tak je to za cenu Octavie v 2,0TDI....tam fakt musí být nějaká akontace.........i když kamarádka co žije na Floridě,kupovala Passata 3,6 a bez slevy byl za 38000,-USD což s dnešním kurzem 17,4Kč je nějakých 661200,-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 11:07 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 11, 2009 10:38 pm
Příspěvky: 569
vincenzo píše:
Hele,už jste to někdo přepočítávali??? Jestli jsem dobře počítal,tak je to za cenu Octavie v 2,0TDI....tam fakt musí být nějaká akontace.........i když kamarádka co žije na Floridě,kupovala Passata 3,6 a bez slevy byl za 38000,-USD což s dnešním kurzem 17,4Kč je nějakých 661200,-


A dalsi dost podstatna vec, ze auta u nich v zakladu jsou asi tak jako u nas vybava Royal Emperor Ultra Plus.

_________________
E39 540i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To proste neni fer
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 12:00 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 29, 2009 12:22 am
Příspěvky: 182
Bydliště: České Budějovice
Demostenes píše:
vincenzo píše:
Hele,už jste to někdo přepočítávali??? Jestli jsem dobře počítal,tak je to za cenu Octavie v 2,0TDI....tam fakt musí být nějaká akontace.........i když kamarádka co žije na Floridě,kupovala Passata 3,6 a bez slevy byl za 38000,-USD což s dnešním kurzem 17,4Kč je nějakých 661200,-


A dalsi dost podstatna vec, ze auta u nich v zakladu jsou asi tak jako u nas vybava Royal Emperor Ultra Plus.
No jo, ale zase američani mají v základu jen jízdu rovně. Za zatáčení si musí připlatit :lol: To my máme už v základu :lol:

_________________
BMW e39 530iA kombajn - na prodej
Ford Mondeo 2.5V6 - premisťovák - na prodej
BMW e36 328i Cabrio - 1998, Orientblau, R6 Summer car :)
Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D - vyprošťovák - originální příslušenství BMW
ex. BMW e39 530d - dehťák


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO