BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pon dub 29, 2024 8:55 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv říj 15, 2009 10:57 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 15, 2009 8:49 am
Příspěvky: 96
Bydliště: //MILOVICE
Kdo se nebojí je blázen :? Ale myslím si že každej kdo má auto pro radost a pro zábavu a pod kapotou mu běhá pár namakanejch veverek, tak si občas tu "nebezpečnou" rychlou jízdu dopřeje, buďme upřímní kdo z nás majitelů BMW ještě nevyzkoušel kolik ta jeho potvora vymačkne na dálnici třeba. A nebo kdo z Vás ještě nevyzkoušel na mokré okresce jak se jezdí dveřma napřed :mrgreen: Myslím že každej řidič co jezdí i pro zábavu občas zhřeší :twisted: a já patřím mezi ně, takže má odpověď na toto téma zní: " Bojím se rychlé jízdy ale užívám si to " ;)

_________________
"Japanisch und Französisch Schrott? Nein, danke. BMW forever!"
http://www.youtube.com/watch?v=jYSaKTv93cw
vase-automobily-f25/m-j-milaasek-e34-t50.html
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 18, 2009 3:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 3:28 pm
Příspěvky: 101
Bydliště: Znojmo
ironpipi píše:
Ono asi záleží jak a kde... Radši se vyblbnu v zatáčkách než abych lítal 200 po dálnici to je nuda...a to platí jak u auta tak u motorky!



s tím naprosto souhlasím, i když kolikrát si užiju i pěknou rovinku

_________________
Obrázek
e36 320i černá metla, šedá kůže:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 18, 2009 8:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 11:36 am
Příspěvky: 17
Když vidím otázku, tak bych řekl, že obojí, ale spíše užívám... :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 1:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 6:18 pm
Příspěvky: 170
no jakoze rovniku si clovek da trebas nekde do tech dvou kilicek sem tam to ujede;)

ale uplne maximalne si uzivam kdyz jedu nejakou svou oblibenou okrsku kde je sfalt celkem rovnej kvuli podvozku aby moc neodkakoval,a pred zatackou zahamovat brzdy a shrnovat pritom afalt, v zatacce nedotacivost,pak plnej,kontra bok jak hajzl,srovnat a jede se do dalsi zatacky :D kdyz to uklouzne tak uz to clovek podrzi :D ale uplne maximalni zazitek pro me je,kdyz jsou temer vsechna 4 kola ve smyku :D predek se lehce hrne ven a zadek pekne uklouzava a proste clovek vi ze jede hranu a uziva si ten limit teho auta :D

jinak jsem uplne normalni :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 2:03 am 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 2:58 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno
Rad jezdim na mokru, rad necham auto uklouznout(nebudu tomu rikat drift), jde to na mokru lip a nenicim tolik auto. Samozrejme obcas jezdim rychleji, ale uz zacinam meknout v mych Kristovych letech. Je to tak pul roku, co jsem se nahanel s jednim turbo autickem a trosku jsem pozapomel na jednu neprijemnou zatacku se spatnym sklonem...no vletel jsem tam neco tesne pod 200km/h jen jsem tukl na brzdu zlehka, a diky takovymu zhupu slo auto bokem, sice odchylka zadnich kol byla snad pouhych 5-10 cm , ale muzu vam rict, ze tohle uz proste nechci zazit. Radsi nebudu rikat, kde to bylo, mistni moraliste by me ukamenovali.(urcite by to nedopadlo dobre, samej beton)
Opravdu je to hnus a tenkrat jsem okamzite zastavil a byl jsem pekne vyklepanej, nebyt zkusenosti ktery jsem ziskal treninkem na mokru, nejakym zavodenim na motokarech a v autech tak bych myslim nemel sanci. I tak jsem to vyresil ciste intuitivne... mozek byl vyplej.
Takze opatrne, potom uz nejde nic vratit!

_________________
BMW M5 E34
http://videos.streetfire.net/video/wm/a ... dc2264.htm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2009 9:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2009 2:45 pm
Příspěvky: 63
1.6 touring znamená jízda dle předpisů i kdybych nechtěl 8-)

strach samozřejmě mám, jako snad každej rozumnej řidič


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 28, 2009 10:15 am 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 9:07 am
Příspěvky: 288
Bydliště: Vodochody
Psena: Jednou jsem jel v zimě v těch největších sračkách v er 7 740iA e38 po D1 a tak ve 16-170km/h mi to klouzlo což mě nijak nepřekvapilo tak sjem dal lehce kontra a krásně se to srovnalo. od té doby na e38 nezapomínám :P

_________________
Jsem spokojeným uživatelem BMW


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 28, 2009 10:24 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 28, 2009 9:55 am
Příspěvky: 29
Bydliště: Těrlicko
bojím se pomalé jízdy protože čim déle se budu zdržovat v úseku tragických nehod tím větší šance že mně někdo sundá :-D

Realita je taková, že město kolem 60km/h v případě že jedu v úseku mnoho pruhů, bez zástavby a přechodů tak možná trošku víc. Mimo město tak do 120km/h Jet z havířova do ostravy po rudné 90 každé ráno a odpoledne se mi nechce, při těch 110-120 to má větší spád, jenom pořád očumovat jestli nahodou ne passat....Jinak dálnice běžně do 150km/h. Zkoušel jsem pár krát které auto jak jede co máme doma ale trojku jsem ještě daleko nedostal....Strach z rychle jízdy nemám když moc nepředjíždím ale nedokázal bych letět 220 po dálnici která je plná protože představa že mi tam tsssddiiii cowboy vjede mně děsí, ale to je strach z ostatních řidičů než z rychlostí (mám ji rád i na lyžích a na kole (sjezdy))

_________________
Bmw 320d E90 (2007/130kW)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 28, 2009 12:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 7:54 pm
Příspěvky: 58
Bydliště: Havířov
mike-ee: pašík na rudné je velký strašák :evil: ale dá se tam jezdit celkem svižně :mrgreen:

_________________
E30 325 Bombardýr
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 28, 2009 12:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 28, 2009 9:55 am
Příspěvky: 29
Bydliště: Těrlicko
no 3x jsem ho potkal jak už stál a kasíroval takže s respektem ale 90 ne-e na to nemam :-D

_________________
Bmw 320d E90 (2007/130kW)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO