BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je úte kvě 14, 2024 12:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 7:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 7:15 pm
Příspěvky: 239
Tak v mezích možností. Sem tam se člověk chce project rychleji. Držim se 3 zásad:
1: Zásadně sám v autě.(když už se to má stát tak rozbít jen sebe)
2: Zásadně úseky, které znám a vím co tam mohu....případně planiny kde to člověk nezná, ale vidí za 5 zatáček :D , těch tu ale moc není.(čím známější prostředí, tím méně překvapení)
3: A hlavně ostražitost, jako ostříž. :D

Prostě sem tam pár těch zatáček. V přínce umí každej trouba :)

Jinak 90% času jezdím předpisy + -


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 8:00 pm 
Offline

Registrován: úte říj 13, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Praha 8
Brody píše:
lukaso: přesně tak! Většinou jezdím kolem 100ky




Vždyť to po dálnici ani jinak nejde, buď pojedu v levém pruhu a budu problikávat (což nedám-je to o morálu) nebo v pravém pruhu, protože, když se pokusím jet v levém, tak se do minuty najde někdo kdo letí 180 a já musím zpět.....

_________________
e34 535i black mat na prdíky
EVIDENČKY+PŘEVODY+ODHLÁŠENÍ
+420608302954


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 8:12 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 10:24 am
Příspěvky: 36
Bydliště: Vimperk
Tak na dálnici se nedostanu, ale v tom pravém bych určitě jel taky ;) Ten tah motoru si vychutnávám až při předjíždění. To se mi hodně líbí :twisted:

_________________
Bmw e36 316i, a bmw e36 328iT


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 9:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 5:03 pm
Příspěvky: 14
strach nie,skvor respekt...ale z mojej 318i viac ako 200(otacky na cervenych)km/h nevytazim,takze si skvor uzivam semafory,rozbiehacky...to je super! :D

_________________
-e36 318i saloon-
"skarede kaciatko"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 10:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 7:54 pm
Příspěvky: 58
Bydliště: Havířov
Chobot: ámen bartře :mrgreen:

_________________
E30 325 Bombardýr
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 9:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 14, 2009 8:16 am
Příspěvky: 45
problém novějších bavoráků je ten, že stejně si to frčím 180 - 200 po dálnici a nic z toho. Třeba ta E90 je uplně totálně v klidu, velmi nízký aerodynamický hluk, takže z toho požitek nic moc...
Spíše myslím, že je BMW si člověk užije na kvalitní okresce, serpentiny do kopce apod..tam se dá vyblbnout a BMW podvozky jsou na to IMHO optimální...

jak už tu psalo víc lidí...jet 200 podálnici umí každej blb (typicky s ochcávkou) 8-)

_________________
E46 320D
E90 318D
E60 530D, manuál, světlá kůže, navi Prof,...svezení jak pán :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 10:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Brno / Jindřichův Hradec
je jasny, ze nejaky pekny zatacky si clovek uzije vice, ja jsem dalnici nikdy moc nemusel, jednak to je pro me delsi trasa a navic je to dost nuda - proto se snazim z ni byt rychle pryc :mrgreen:

na druhou stranu v nedeli v 10 vecer uz je dalnice pomerne prazdna, takze tech 180-200 se da jet naprosto v pohode, clovek nemusi nikoho problikavat, zbytecne brzdit apod. a to si pak tu jizdu i celkem uziju (a hlavne mam dobry pocit z toho, ze jsem usetril pul hodiny cestovani :D )

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 2:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 12:26 pm
Příspěvky: 12
Bydliště: Přerov
Rád tomu šlápnu, ale musí na to být chuť, prostor a musím si být 100% jistej, že v daném úseku nic nehrozí. Nemám rád když s někým jedu a ten se tomu snaží dávat co to jde, jen aby se předvedl, přitom je na jeho reakcích evidentně vidět, že situaci nemá úplně pod kontrolou... :roll: Rovněž nemám rád, když někoho vezu, jedu na pohodu a předjede nás Octavia apod... a začnou kecy "ty se necháš předjet? to já bych si od octávky nenechal..." za tyhle kecy bych tomu člověku nejraději naliskal a zajímavé je, že zrovna jeden co tyhle kecy dycky má, tak jezdí v kupě šrotu, která je ráda, že drží pohromadě... :shock:

_________________
...:: ŠAFA ::...
e36 328i Touring >>> under construction


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 3:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 14, 2009 10:52 am
Příspěvky: 18
Bydliště: Leeds, West Yorkshire, UK
Sam za sebe muzu rict, ze mam rad rychlou jizdu a docela si ji uzivam. Myslim si, ze uz nejsem malej a blbej, ostatne je mi 33 let a uz dokazu odhadnout, kde si muzu dovolit zrychlit a kde naopak jet pomaleji v zavislosti na provozu...
Abych to upresnil...
uz temer 2 roky ziju v Anglii a tolik rychlostnich kamer, ktere opravdu funguji jsem v zivote nevidel. Ale nemam to na zle, protoze ridice to tady opravdu dokazalo vychovat takovym zpusobem, ze na cestach neni mozne videt hlidku Policie, ktera by stavela vozidla zpusobem, jakym to dela Policie v Ceske republice
jinak rychlostni limity jsou zde 30 mil/h ve meste, 50 mil/h okresky/nektere i vice, zalezi na mistni uprave/ a potom dalnice 70 mil/h coz je podle mne TRAGEDIE....ale jak jsem napsal vyse, drtiva vetsina ridicu toto dodrzuje a respektuje..protoze postihy jsou docela tvrde..
ja jsem se o tom presvedcil, kdyz jsem se nedavno vracel z CR autem a po uzivani si Nemeckych dalnic a nejakych 1500 km za volantem prekrocil rychlost na dalnici o 14 mil/h...jednalo se o docasne omezeni na 50 mil/h a ja jel 64 mil/h...po 14 dnech mi dosel papir od ESSEX Police z krasnou fotkou meho auta, kde mi dali na vyber...
1. bud budu souhlasit fotkou a tim, ze jsem ridil v uvedenou dobu.....60 liber a 3 trestne body
nebo
2. takzvane vyser se na to....1000 liber a 6 trestnych bodu

nejaka osoba blizska tady neexistuje....proste ty jsi majitel a ty mas pojisteni pro urcite vozidlo....
pri vyssim prekroceni rychlosti je zde automaticky BAN a krasna pokuta..

takze abych to shrnul, jezdim v 90% procentech podle predpisu a v 10-ti% pouzivam SPORT rezim u prevodovky, kdyz si chci uzit predjeti nejakyho deduly.... :twisted:

_________________
e36 323i coupe


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 10:46 pm 
Offline

Registrován: úte říj 13, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Praha 8
Venku jsou benga mnohem vychcanější, než tady tuhle jsme bloudili po říši a dostali se k automobilce ford, už si nepamatuju kde to bylo, myslím Frankfurt..jedem a na takové rovince stojí stará Fko astra v kombajnu, zatmavená skla, u něj frajer, mapu na kapotě a studuje, projíždíme a najednou z kufru záblesk :shock: :shock: dlouho po té, jsem se bál, že něco příjde...

_________________
e34 535i black mat na prdíky
EVIDENČKY+PŘEVODY+ODHLÁŠENÍ
+420608302954


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO