BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je stř kvě 08, 2024 2:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 12:27 am 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 2:58 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno
sucker píše:
Tak, milý demostenesi. Představ si 10 takovejch čůráků jako já, představ si jich tady 20, 50, klidně 100 a možná, pokud nejsi uplně vylízanej, což si myslím že jsi, pochopíš jaká asi byla situace na bmwklubu. Pak zklus jenom pípnout o tom co se tam dělalo špatně atd atd... Neřikám že se někdy neujelo, při takovym množství to snad ani jinak nejde, ale ty patřil vždy mezi hlavní prudiče vyvolávající konflikty, takže smysl mého příspěvku byl takový, zkusit se zamyslet nad tím, jaký to tady asi bude až tady bude 1000 lidí a z toho procenta takovejch idiotů... co si myslíš že se bude dít? budeš povolávat moderátory, zavádět určitá pravidla, které ty jsi nebyl nikdy sto pochopit. Škodit jsem sem nepřišel, jen ti otevřít tvojí mírně zabedněnou hlavu. Toto forum vítám a v žaludku mi neleží. V žaludku mi leží maximálně tvoje kecy tam vedle.

Myslim že topic s videem Madonna M5 byl celkem výstižnej, jaká to novinka.... Až ti takovýma věcma to tady bude zasírat 10 lidí týdně, rád si s tebou povím něco o vedení fora, nebo klubu. Takže se zkus zamyslet trochu nad tím jak jsi byl "hrozně chytrej" ;-)

jo... a přeju pěkný den ;)


Kdyz se tu schovavas za prezdivku, ktera nekoresponduje s tvou prezdivkou na klubu ( a pritom viditelne se klub odkazujes) tak jsi aspon pro me, nezajimavy hrac.
Nepho tu kritizuje, diskutuje ale pod svym znamym nickem a za nic se neskryva. To urcite nikomu nevadi, predpokladam, ze toto forum je otevrene resenim i podobnych veci (narozdil od toho jak to byla na klubu, tam uz nesmelo skoro nic)..... no samozrejme je ale potreba si uvedomit, ze klic ma v ruce pouze jeden clovek. Casem se pozna jestli je to dobre nebo spatne. Je to proste o lidech.
Takze agente provokatere, snaz se tu chovat jako ostatni, nevyvolavej konflikty a pockej si na prirozeny vyvoj. Ze chces neco dokazat tim, ze umele vyexpedujes problem je smesny a trapny.

_________________
BMW M5 E34
http://videos.streetfire.net/video/wm/a ... dc2264.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 12:40 am 
Offline

Registrován: čtv říj 29, 2009 8:46 pm
Příspěvky: 30
psena píše:
Takze agente provokatere, snaz se tu chovat jako ostatni, nevyvolavej konflikty a pockej si na prirozeny vyvoj. Ze chces neco dokazat tim, ze umele vyexpedujes problem je smesny a trapny.


člověk se halt nezavděčí všem.. ;)

_________________
e39 528iT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 12:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 29, 2009 12:09 am
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno
sucker: jenze ty ses nezavdecil nikomu! ;-) nechapu tvoje pocinani. Odkazujes porad na klub, tak bud tam a sem nechod kdyz ti to tak lezi v pate. A pokud se snazis neco dokazat tady, tak nevim komu, protoze myslim ze tady na to nikdo neni zvedavej. Lidi tu budou hledat alternativu BMW klubu kdyz uz si tam nepokecaj tak nevidim duvod proc to kazit nesmyslnym rypanim.

_________________
BMW 540iA -> :o ||-> V8 Muscle || Banana Poweee....r | Renovation in progress
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 2:19 am 
Offline

Registrován: čtv říj 29, 2009 8:46 pm
Příspěvky: 30
pazda píše:
sucker: jenze ty ses nezavdecil nikomu! ;-) nechapu tvoje pocinani. Odkazujes porad na klub, tak bud tam a sem nechod kdyz ti to tak lezi v pate. A pokud se snazis neco dokazat tady, tak nevim komu, protoze myslim ze tady na to nikdo neni zvedavej. Lidi tu budou hledat alternativu BMW klubu kdyz uz si tam nepokecaj tak nevidim duvod proc to kazit nesmyslnym rypanim.


jenom jsem chtěl polechtat našeho bývalého vynálezce...

_________________
e39 528iT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 2:23 am 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 2:58 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno
Uz moc radsi nepokracuj, nebo zacnu tusit kdo to je :)

_________________
BMW M5 E34
http://videos.streetfire.net/video/wm/a ... dc2264.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 10:23 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Brno / Jindřichův Hradec
nehpo píše:
tak znova - nevidel som povodny post - cim sa previnil? cim porusil pravidla fora? - pytam sa vazne, pretoze by som sa nerad nechtiac dostal do nemilosti moda alebo samotneho syndibada...

prvni post byla nejaka blbost typu "koukejte, nasel jsem prima novy video s M5 a Madonou", coz by asi nikomu az tak nevadilo, rozumny clovek, ktery to uz mnohokrat videl to prejde a ten kdo to vidi poprve (vzdycky se nekdo takovy najde) bude nadsenej...
spis slo o to, ze to bylo postnuto od nekoho s prezdivkou "Demostenos" a dokonce si dotycny dal i stejny obrazek do avataru :arrow: celkem trapna a uboha provokace, nevim jestli ten post porusoval nejaky pravidla tohoto fora (jsou vubec nejaky krome tech klasickych, co ma defaultne kazde php forum?), ale s trochou nadsazky by se to dalo brat i jako zasah do osobnostnich prav na ochranu jmena ("nejen jméno a příjmení jak je zapsáno v matrice, ale i přezdívka či krycí jméno – pseudonym"), tudiz odporujici nasemu pravnimu radu :mrgreen:

takze uz chapes, proc byl ten prispevek smazan a cim se provinil?

sucker píše:
btw: pořád jsem se nedozvěděl kdo mi smazal video s Madonou? :idea: :?:

asi by ses uz radeji nemel projevovat, to co delas je dost kontraproduktivni a pouze tim ztrapnujes nejenom sebe, ale i cely bmwklub na ktery se odkazujes...
svoje pocinani vysvetlujes tim, ze jsi chtel ukazat, jak je tezke a nutne forum bmwklubu moderovat a nejsi ani schopen zjistit, kdo ti ten prispevek smazal :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 10:55 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 15, 2009 7:32 pm
Příspěvky: 400
Gravka píše:
sucker píše:
btw: pořád jsem se nedozvěděl kdo mi smazal video s Madonou? :idea: :?:

asi by ses uz radeji nemel projevovat, to co delas je dost kontraproduktivni a pouze tim ztrapnujes nejenom sebe, ale i cely bmwklub na ktery se odkazujes...

tak tohle jsi vystihl opravdu trefně ;)

_________________
Obrázek
323i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 4:46 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 11, 2009 10:38 pm
Příspěvky: 569
2sucker: Hele, proc mluvis tak sproste? Co post, to nejaka urazka, nadavka...Nevsiml jsem si, ze by kdokoliv tady byl vuci tobe sprosty. Ja chapu, ze jsi z bmwklubu zvykly, ze kdyz si platis, tak muzes nadavat lidem do idiotu, kretenu a podobne, ale tady tohle tolerovat nebudu. Pokud chces diskutovat, tak sklidni hormon a diskutuj (a je mi uplne jedno jaky mas nazor, mas na to pravo), ale pokud hodlas jen urazet a provokovat (coz je ocividne jediny tvuj zamer), tak ten banan drive ci pozdeji dostanes.

Ja jsem byl zly prudic, protoze jsem rekl co je spatne a jak by se to dalo resit jinak. Ty nejenze nemas konstruktiivni pripominku, ale nemas ani reseni, jenom prudis. A to je velky rozdil.


2zbytek: Kaslete na nej, on samozrejme moc dobre vi o co slo, jen dela blbyho a prudi. Asi nema co delat.

_________________
E39 540i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 8:30 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 29, 2009 8:46 pm
Příspěvky: 30
si bůh :D

_________________
e39 528iT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 9:06 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 6:42 pm
Příspěvky: 59
A ty jsi sucker

_________________
Tato odpověď je mé duševní vlastnictví(nic jinýho nemám)
a zakazuji komukoliv ji kopírovat, citovat, ošahávat a číst
Vyjímkou jsou admini, moderátoři, uživatelé bmwfora.cz, bmwklubu.cz, ostatních fór a zbytku internetu *

*Vyjímka se nevstahuje na Karla


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO