BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je úte kvě 07, 2024 3:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:47 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 11, 2009 10:38 pm
Příspěvky: 569
nehpo píše:
a podla coho budes urcovat kdo skodi a kdo len pise picoviny? ty o tom budes rozhodovat?



Mas pravdu, lepsi bude zalozit o.s. a resit to vzdy na VH :roll:

2nehpo: Asi ti seberu vitr z plachet, ja to nemazal, smazal to moderator. Uprimne tohle je mi uplne jedno, ten clovek zcela ocividne prisel za jedinym ucelem a to je pruzeni. Takze pokud nejaky moderator usoudi, ze je to na smazani, nemam s tim problem.

_________________
E39 540i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:52 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
Demostenes píše:
nehpo píše:
Demostenes píše:
a podla coho budes urcovat kdo skodi a kdo len pise picoviny? ty o tom budes rozhodovat?



Mas pravdu, lepsi bude zalozit o.s. a resit to vzdy na VH :roll:


ee - skor som tym mal na mysli rozpor medzi marketingovym kecom "u mna je absolutna sloboda" a realitou kde v pripade ze si guru internetovych for tak by si mal vediet ze to nie je mozne...

ja netvrdim ze mazat neprisposobile posty je blbost - prave naopak, ale tvrdit ubohym uzivatelom ze to tak bude a bud to fungovat je chyba...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:54 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 11, 2009 10:38 pm
Příspěvky: 569
nehpo píše:
ja netvrdim ze mazat neprisposobile posty je blbost - prave naopak, ale tvrdit ubohym uzivatelom ze to tak bude a bud to fungovat je chyba...


Ja naprosto nechapu tvoji pointu. Na zacatku jsem rekl, ze tady nebude zadna buzerace, zadne zbytecne moderovani (coz ovsem neznamena, ze v nejake male mire nebude, protoze to nutne je) a take jsem jasne rekl, ze kdo prijde prudit, tak ma problem. Co na tom neni jasne? Tenhle druh pravidel mi funguje uz asi 8 let na jinych forech a neni jediny problem.

_________________
E39 540i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:55 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
Demostenes píše:
2nehpo: Asi ti seberu vitr z plachet, ja to nemazal, smazal to moderator. Uprimne tohle je mi uplne jedno, ten clovek zcela ocividne prisel za jedinym ucelem a to je pruzeni. Takze pokud nejaky moderator usoudi, ze je to na smazani, nemam s tim problem.


takze to je takto: u mna nie je cenzura, u mna cenzuruju len moderatori???? to nemyslis vazne? :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:58 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
Demostenes píše:
Ja naprosto nechapu tvoji pointu. Na zacatku jsem rekl, ze tady nebude zadna buzerace, zadne zbytecne moderovani (coz ovsem neznamena, ze v nejake male mire nebude, protoze to nutne je) a take jsem jasne rekl, ze kdo prijde prudit, tak ma problem. Co na tom neni jasne? Tenhle druh pravidel mi funguje uz asi 8 let na jinych forech a neni jediny problem.


tak znova - nevidel som povodny post - cim sa previnil? cim porusil pravidla fora? - pytam sa vazne, pretoze by som sa nerad nechtiac dostal do nemilosti moda alebo samotneho syndibada...

a to ze sa celkom nechapeme som si uz vsimol ale tak koexistovat nejak mozeme :ugeek:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 4:04 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 11, 2009 10:38 pm
Příspěvky: 569
2nehpo: Moderovani a cenzura je dost rozdil. Nicmene to je fuk, at udelam cokoliv, tak ty (a dalsi vykvet BMW klubu, kterym tohle forko lezi v zaludku) bude proti a bude prudit. Takze si mysli chces a delej si co chces. Ja uz na tebe proste nebudu reagovat, to je ztrata casu.

_________________
E39 540i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 4:15 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
mylis sa - ja som rad ze sa nejake alternativne forum rozbehlo - po uzamknuti to bol logicky krok - kopirovat strukturu bmwklubu nebolo najkreativnejsie ale tak logiku to ma, preco vymyslat nieco co uz niekde inde funguje...

co mi vadi je ze uplatnujes presne tie zasahy ktore si tak vehementne kritizoval...

jo a pise sa o tebe ze uz mas zase auto - bude nejaky sraz? :D


Naposledy upravil nehpo dne pon lis 02, 2009 4:21 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 4:21 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 11, 2009 10:38 pm
Příspěvky: 569
nehpo píše:
co mi vadi je ze uplatnujes presne tie zasahy ktore si tak vehementne kritizoval...


To neni pravda. Ja kritizoval zbytecne moderovani (ktere prechazelo dost casto do cenzury), kritizoval jsem zneuzivani moderatorskych prav, kritizoval jsem buzeraci, kritizoval jsem sproste vyjadrovani moderatoru a jejich chovani obecne (ty smejde jestli jeste jednou udelas na forum link na warez, tak s tebou zatocime....pro zajimavost slo o nejaky oscanovany obrazek).....

To ze se presouvaji blbosti do offtopicu a maze pruzeni je naprosto v poradku a nikdy jsem nic takoveho nekritizoval. A tedka uz fakt dost, mam praci :lol:

_________________
E39 540i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 10:31 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 29, 2009 8:46 pm
Příspěvky: 30
Tak, milý demostenesi. Představ si 10 takovejch čůráků jako já, představ si jich tady 20, 50, klidně 100 a možná, pokud nejsi uplně vylízanej, což si myslím že jsi, pochopíš jaká asi byla situace na bmwklubu. Pak zklus jenom pípnout o tom co se tam dělalo špatně atd atd... Neřikám že se někdy neujelo, při takovym množství to snad ani jinak nejde, ale ty patřil vždy mezi hlavní prudiče vyvolávající konflikty, takže smysl mého příspěvku byl takový, zkusit se zamyslet nad tím, jaký to tady asi bude až tady bude 1000 lidí a z toho procenta takovejch idiotů... co si myslíš že se bude dít? budeš povolávat moderátory, zavádět určitá pravidla, které ty jsi nebyl nikdy sto pochopit. Škodit jsem sem nepřišel, jen ti otevřít tvojí mírně zabedněnou hlavu. Toto forum vítám a v žaludku mi neleží. V žaludku mi leží maximálně tvoje kecy tam vedle.

Myslim že topic s videem Madonna M5 byl celkem výstižnej, jaká to novinka.... Až ti takovýma věcma to tady bude zasírat 10 lidí týdně, rád si s tebou povím něco o vedení fora, nebo klubu. Takže se zkus zamyslet trochu nad tím jak jsi byl "hrozně chytrej" ;-)

jo... a přeju pěkný den ;)

_________________
e39 528iT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 10:37 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 29, 2009 8:46 pm
Příspěvky: 30
Leveler píše:
Pokud vím, tak nebyl tvůj, ale byl založenej uplně jiným nickem.Nebo používáš víc nicku?


tamten nick mi zablokovali, musel jsem si založit jinej. I kdybych jich měl 10, tak co? je to snad problém?

btw: pořád jsem se nedozvěděl kdo mi smazal video s Madonou? :idea: :?:

_________________
e39 528iT


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO