BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je stř kvě 08, 2024 4:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 12:52 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 5:57 pm
Příspěvky: 221
Chobot píše:
Já nevim, že to tak hrotíte kvůli jednomu zlobiči. Já Demostenese neznam. Ani osobně, ani z BMWklubu. Ale ať je jakej je, tak tohle forko založil, stará se o něj a nic za to od nikoho nechce. Tudíš i kdyby se rozhodl, nás tu zabanánovat všechny, tak si maximálně můžeme postěžovat svému psychiatrovi.

A pokud se tu někdo bude chovat jako idiot, tak banánování chápu. Vy si určitě taky nenecháte doma od návštěv s.át na koberec.

Že bude rozhodovat o tom kdo se chová jako idiot Demostenes, si myslim že je zcela logické(viz odstavec první)

A komu se to nelíbí, nemusí tu být, nemílimli se.........nic nezaplatil, nikdo ho nenutí.........

Víc k tomu neni co řikat, tento topic se sám zničí za 5...4...3...2...1....ŘACH :lol: ;)



A teď si do tohoto svého vyjádření místo Demostenes dosaď BMWklub a co vyjde ? Nebo to najednou neplatí ?
Píšeš, že když tu Demostenes všechny zabanuje, je to ok, je to jeho fórum. A není to analogie přesně na to, co udělal BMWklub se svým fórem ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 1:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 7:15 pm
Příspěvky: 239
archeolog píše:
Chobot píše:
Já nevim, že to tak hrotíte kvůli jednomu zlobiči. Já Demostenese neznam. Ani osobně, ani z BMWklubu. Ale ať je jakej je, tak tohle forko založil, stará se o něj a nic za to od nikoho nechce. Tudíš i kdyby se rozhodl, nás tu zabanánovat všechny, tak si maximálně můžeme postěžovat svému psychiatrovi.

A pokud se tu někdo bude chovat jako idiot, tak banánování chápu. Vy si určitě taky nenecháte doma od návštěv s.át na koberec.

Že bude rozhodovat o tom kdo se chová jako idiot Demostenes, si myslim že je zcela logické(viz odstavec první)

A komu se to nelíbí, nemusí tu být, nemílimli se.........nic nezaplatil, nikdo ho nenutí.........

Víc k tomu neni co řikat, tento topic se sám zničí za 5...4...3...2...1....ŘACH :lol: ;)



A teď si do tohoto svého vyjádření místo Demostenes dosaď BMWklub a co vyjde ? Nebo to najednou neplatí ?
Píšeš, že když tu Demostenes všechny zabanuje, je to ok, je to jeho fórum. A není to analogie přesně na to, co udělal BMWklub se svým fórem ?


Jde o to, že BMWklub chce za možnost přítomnosti platit. Zatímco Demostenes by to udělal čistě ze svého vrtochu a žádné peníze by to nevyřešily. Jedná se na jednu stranu o pokud možno vytažení peněz z lidí(neřikej mi že BMWklub to taky nemohl vyřešit třeba banánama, jen mít snahu) a druhou stranu krutovládu jedince. Vůbec bych to nedával do souvislostí, dle mě to žádné totiž nemá.
Přijde mi to spíš jen jako zkoušet mě řešit, protože ´jsem se zastal Demostenese´ Nezastal jsem se ho, jen jsem napsal svůj názor na tuto situaci, takže by bylo vhodné kdybys nepoužíval mých příspěvků k pokusům o obhájení přístupu BMWklubu. Upřímně mě vůbec utnutí přístupu neplatičům na BMWklub netrápí. Nejde o život, jde o ho.no. A jakožto že mě to netrápí, víc se k tomu nebudu vyjadřovat neboť je to ztráta času. Pěkný den :)


Naposledy upravil Chobot dne pon lis 02, 2009 1:29 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 1:10 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 5:57 pm
Příspěvky: 221
Chobot píše:
archeolog píše:
Chobot píše:
Já nevim, že to tak hrotíte kvůli jednomu zlobiči. Já Demostenese neznam. Ani osobně, ani z BMWklubu. Ale ať je jakej je, tak tohle forko založil, stará se o něj a nic za to od nikoho nechce. Tudíš i kdyby se rozhodl, nás tu zabanánovat všechny, tak si maximálně můžeme postěžovat svému psychiatrovi.

A pokud se tu někdo bude chovat jako idiot, tak banánování chápu. Vy si určitě taky nenecháte doma od návštěv s.át na koberec.

Že bude rozhodovat o tom kdo se chová jako idiot Demostenes, si myslim že je zcela logické(viz odstavec první)

A komu se to nelíbí, nemusí tu být, nemílimli se.........nic nezaplatil, nikdo ho nenutí.........

Víc k tomu neni co řikat, tento topic se sám zničí za 5...4...3...2...1....ŘACH :lol: ;)



A teď si do tohoto svého vyjádření místo Demostenes dosaď BMWklub a co vyjde ? Nebo to najednou neplatí ?
Píšeš, že když tu Demostenes všechny zabanuje, je to ok, je to jeho fórum. A není to analogie přesně na to, co udělal BMWklub se svým fórem ?


Jde o to, že BMWklub chce za možnost přítomnosti platit. Zatímco Demostenes by to udělal čistě ze svého vrtochu a žádné peníze by to nevyřešily. Jedná se na jednu stranu o pokud možno vytažení peněz z lidí(neřikej mi že BMWklub to taky nemohl vyřešit třeba banánama, jen mít snahu) a druhou stranu krutovládu jedince. Vůbec bych to nedával do souvislostí, dle mě to žádné totiž nemá.

Přijde mi to spíš jen jako zkoušet mě řešit, protože ´jsem se zastal Demostenese´(mmch. nezastal jsem se ho, jen jsem napsal svůj názor na tuto situaci). Upřímně mě vůbec utnutí přístupu neplatičům na BMWklub netrápí. Nejde o život, jde o ho.no........a víc se k tomu nebudu vyjadřovat neboť to považuju za ztrátu času. Pěkný den :)


Ale BMWklub nikoho platit nenutí. Je to stejná situace, jako popisuješ výš s tím, že naopak každý má navíc tu možnost, pokud i přes " vrtoch majitele " chce mít plný přístup na web BMWklubu, může se stát členem se všemi výhodami i povinnostmi ( a tedy zaplatit ). Mě je jedno, koho se zastáváš - jen mi přijde, že měříš každému jiným metrem. A argument - už se nebudu vyjadřovat - zajímavé, že ho vždycky nadhodí ti, co zjistí, že napsali něco nelogického místo toho, aby uznali chybu :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 1:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 7:15 pm
Příspěvky: 239
archeolog píše:
Ale BMWklub nikoho platit nenutí. Je to stejná situace, jako popisuješ výš s tím, že naopak každý má navíc tu možnost, pokud i přes " vrtoch majitele " chce mít plný přístup na web BMWklubu, může se stát členem se všemi výhodami i povinnostmi ( a tedy zaplatit ). Mě je jedno, koho se zastáváš - jen mi přijde, že měříš každému jiným metrem. A argument - už se nebudu vyjadřovat - zajímavé, že ho vždycky nadhodí ti, co zjistí, že napsali něco nelogického místo toho, aby uznali chybu :roll:


Oukej, jak chceš. Já se argumentovat nebojim. Jen mi přijde zbytečné to řešit, protože na mé straně už není co - viz níže. Ale jestli je to nutné, celé to rozeberu do detailu a tím snad vysvětlím své jednoduché myšlenkové pochody.
Řekněme to takhle. Tobě se asi nelíbilo, že jsem v prvním příspěvku zmínil ty peníze. Proto sis to spojil s BMWklubem. V mém prvním příspěvku je o BMWklubu akorát to, že z něj pana D. neznam. Já to spojovat nezačal, neboť nevidím důvod a to jsem i řekl zde:

Poslední věta prvního odstavce druhého příspěvku:
Vůbec bych to nedával do souvislostí, dle mě to žádné totiž nemá.

Také nevidím kde měřím každému jiným metrem:
Další výtah z mých příspěvků:
Upřímně mě vůbec utnutí přístupu neplatičům na BMWklub netrápí.
Tudíš i kdyby se rozhodl, nás tu zabanánovat všechny, tak si maximálně můžeme postěžovat svému psychiatrovi.
= myslim že to je v podstatě jinak řečeno to samé.

Takže závěrem. Mě osobně je jedno co dělá pan D. stejně jako je mi jedno co dělá BMWklub. Můj první příspěvek na který ses napojil měl souvislost pouze s uživatelem Sucker, nikoliv s BMWklubem. Souvislost s BMWklubem ses do toho snažil napojit ty a já ti odepsal, že to dle mě žádnou souvislost nemá. Co tu řešíme od té doby nechápu.

Dá se to takhle pochopit?? Ještě něco co bys chtěl vysvětlit?

Omlouvam se Demostenesovi že o něm píšu jako o panu D. ale tvůj nick je moc složitej a dlouhej na to abych ho psal v každém příspěvku 10* celý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 1:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 5:00 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Vysočina
nehpo píše:
o com bol ten prizpevok???


Bylo to normalni video,ktere sem dal sucker ale pod stejnym nickem jako ma Demostenes a i do konce se stejnou fotkou :roll:

_________________
318i POWER :D
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 1:59 pm 
Offline

Registrován: ned říj 11, 2009 11:13 pm
Příspěvky: 3
Já myslím, že důležitý je, že je to tu svobodný ;-)

Dyť Hitler to taky myslel dobře, ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 7:15 pm
Příspěvky: 239
Jen ještě malé doplnění proč se mi zdá, že to nemá souvislosti. Aby to bylo vysvětleno kompletně.

Řekněme to bajkou bez zvířátek.
Návštěva se 2 lidem vykálí uprostřed obýváku. Pavel ji vyhodí a už ji nikdy nepustí dovnitř. Kdežto soused Petr, ji řekne, že za malý finanční úplatek si u něj v obýváku může s.át jak chce a kdy chce.

Co z toho pro mě vyplívá:
1: Na návštěvě v obýváku se nekálí, od toho jsou záchody. Tudíš hosta vyhodím. A kdo ho nechá ať se tedy za malý finanční obnos u u něj na koberec v obýváku vykálí je pro mě prase.
2: petr a Pavel se zachovali zcela jinak, tudíš jejich chování nemůže být srovnáváno. Můžeme diskutovat kdo se rozhodl lépe, ale nikoliv spojovat obě rozhodnutí do jednoho výsledku, tudíš jak jsem psal to pro mě nemá souvislosti.

Doufam že zbytek všem dojde:
pavel=bmwforum, petr=bmwklub, kálení=psaní nesmyslných příspěvků, urážení, dělání kopií uživatelů atd. atd. tad. atd.


Naposledy upravil Chobot dne pon lis 02, 2009 3:40 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:38 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
myrryn88 píše:
nehpo píše:
o com bol ten prizpevok???


Bylo to normalni video,ktere sem dal sucker ale pod stejnym nickem jako ma Demostenes a i do konce se stejnou fotkou :roll:


a to video bolo nechutne? alebo bolo OT (aj ked som myslel ze tu OT nikomu nevadi)? alebo cim odporovalo?

Syndibade, syndibade - s tou cenzurou to zacinas prehanat :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 15, 2009 7:32 pm
Příspěvky: 400
nehpo píše:
myrryn88 píše:
nehpo píše:
o com bol ten prizpevok???


Bylo to normalni video,ktere sem dal sucker ale pod stejnym nickem jako ma Demostenes a i do konce se stejnou fotkou :roll:


a to video bolo nechutne? alebo bolo OT (aj ked som myslel ze tu OT nikomu nevadi)? alebo cim odporovalo?

Syndibade, syndibade - s tou cenzurou to zacinas prehanat :lol:

dle mě trochu ubohé dát si stejný nick i obrázek a pak tady zakládat témata ;)

_________________
Obrázek
323i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo mi smazal příspěvek!!!???
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 3:44 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
paca: ano ubohe to je aj podla mna - ale este ubohejsie je zasiahnut do prispevku, ked este pred par dnami mal presne o tom Syndibad kecy na bmwklube - alebo je v pravidlach nieco o rom ze je zakazane mat podpbny nick alebo avatar ako D????

este raz - je to ubohe a neschvalujem ale popiera to demove kecy... :idea:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO