BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je stř kvě 08, 2024 9:44 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BMW E34 525i - Gréta
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 1:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 07, 2010 10:32 am
Příspěvky: 39
Tak zjavne ani automobilový Pán Boh netuší čo som spravil, ale nejak som to spojazdnil. Zobralsom starý MAF (Bosch) a dal ho do toho noname tela a naopak, namontoval som tam takúto kombinovanú váhu (so starým MAFom) a momentálne to ide. Predtým som ten MAF čistil sprejom na kontakty, a keď som ho skúšal nebola žiadna zmena. Možno ešte nebol poriadne zaschnutý, alebo to telo starejváhy netesnilo poriadne, neviem... Som zvedavý, či je to len momentálny efekt, alebo pôjde aj zajtra :) 3x som pre istotu kontroloval, či je kábel zapojený vo váhe poriadne, lebo som mal pocit, akoby som šiel s odpojenou.

_________________
BMW E34 525i 141 kW ('93) brokatrot metallic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BMW E34 525i - Gréta
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 6:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 07, 2010 10:32 am
Příspěvky: 39
Poraďte mi, kúpil som si brúsnu a leštiacu pastu, ale nie je to 3M ale niečo veľmi podobné. Nejaká americká značka, tetuška mi to naliala za 2 dcl do flaštičiek, nech nemusím toľko platiť za celú flašu. Vraj je to dobré, chcel som 3M ale z toho by mi nevedela uliať tak ma prehovárala. Problém je, že nemám leštičku. Každého v okolí som sa pýtal, niekto to doma nemá lebo je to vraj veľmi drahé. Zo servisu mi to určite nepožičajú. Mám také oderky v kasni, chcel by som to poriešiť a mám zatmavnené PZ dvere blbým lakom, dúfal by som že by to tá brúsna pasta mohla obrúsiť a znova by sa leskli... Ale bolo by možné ten kotúč na ktorý sa dáva farba nahodiť aj na vŕtačku? Tam sa otáčky dajú regulovať. Je síce dosť ťažká, ale tak to by som vyriešil. Máte s tým niekto skúsenosti?

_________________
BMW E34 525i 141 kW ('93) brokatrot metallic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BMW E34 525i - Gréta
PříspěvekNapsal: ned srp 29, 2010 11:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 25, 2009 12:03 pm
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
Já míval ten kotouč na flexce, takže si myslím že půjde všechno.....

_________________
Některým stačí auto, jiní potřebují BMW

Upgrade on E32 735i
up E34 m20 525i Saloon
ex E30 m40 318i Touring


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BMW E34 525i - Gréta
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 2:12 pm 
Offline

Registrován: úte úno 02, 2010 1:05 pm
Příspěvky: 307
V leštění se nevyznám,ale leštiči mívajíi 3 druhy past a 3 druhy molitanů,kterýma to leští. Jen ať něco nepos**eš

_________________
BMW E34 525i 24V The best of BMW..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BMW E34 525i - Gréta
PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 2:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 07, 2010 10:32 am
Příspěvky: 39
Ja viem, ale v podstate stačí len jedna (leštiaca), ak nemáš škabance. Ja mám dve, už som zistil kde by mi mohli požičať originál leštičku tak sa tam skočím spýtať a počkám si na nejaký príhodný víkend s normálnym počasím.

_________________
BMW E34 525i 141 kW ('93) brokatrot metallic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BMW E34 525i - Gréta
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 7:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 07, 2010 10:32 am
Příspěvky: 39
Obrázek

_________________
BMW E34 525i 141 kW ('93) brokatrot metallic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BMW E34 525i - Gréta
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 5:14 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 07, 2010 10:32 am
Příspěvky: 39
Hanba vám všetkým!!! Nikto ste ma neohriakli čo za hrôzu som to obul... Bola to skúška, už je to dávno dole, vydržalo to tam možno 2 dni... Ale inak dnes som uvidel toto :cry:

Šiel po meste a zbadal som jednu E34. Vravím si super! Nebehá ich tu veľa (videl som možno 3 vrátane mojej), možno porobíme nejaké spoločné foto. Prídem bližšie a zosmutnel som. Auto bolo dosť špinavé a vzadu na kufri malo nejakú preliačinku.

Je to predfaceliftový model, motorizácia neznáma. Videl som rovnakú bielu E34 s podobnou značkou, tá však mala vzadu 520i a bola v lepšejšom stave, mal ju nejaký cca 28-ročný chalan.

Obrázek

Po celom aute sú rôzne ázijské haky-baky.

Obrázek

V interiéry bol dosť bordel, výbava auta je celkom social. 4x elektrické okná, 4-stupňový automat, látkové sedačky s opierkami v nie najoptimálnejšom stave, rádio chýbalo, ručičkové hodiny, volant klasický 4-ramenný bez bagu a to je asi tak všetko čo som videl. A fólie na zadných oknách.

Obrázek

Disky sú tam asi klasiky BBS '15, síce bez stredových znakov. Vyzerajú byť ok, len prečistiť. Gumy sú letné Goodride H600 205/60/15, lacné a čínske, vzorku som neskúmal.

Obrázek

Pozeral som na nete či nie je na predaj, nie je. Možno ho má ešte niekto ako darcu orgánov. Je smutné ak je to nezodpovednosť majiteľa, tieto autá si to nezaslúžia :| Navyše tá biela jej veľmi sekne! (v čistom stave)

_________________
BMW E34 525i 141 kW ('93) brokatrot metallic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BMW E34 525i - Gréta
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 10:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 07, 2010 10:33 pm
Příspěvky: 22
ty čínský máranice mě dost pobavily:-D extrem:-D konec:-D

_________________
318 is


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO