BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 19, 2024 4:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 11:43 pm 
Offline

Registrován: úte říj 13, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Praha 8
Jak jste se k BMW dostali ?? Přes kamaráda, srdcovka od narození, vliv rodičů :lol: Ať to tu trošku rozjedem :twisted:

Já s autama začínal v 19(léta páně) těsně po řidičáku :D
První povoz byl wartburg, nikdy na něj nezapomenu, ve svém čase to muselo být něco a pro mě to do začátku stačilo. Shnilí to bylo na sračku, hlavně kolem předního uložení tlumíče, což se mi vymstilo, když jsem vzal díru u krajnice a uložení mi vyrazilo kapotu :lol: Žralo to jak sviň, tak přišel na řadu tunning, pěkná kastle kombi, motor jsem prohodil-sání weber plus karbec Š120, dostal jsem se na spotřebu 7.6 samo že na technický benzín za 16 kč :lol:

Další počin bylo uno 1.5, po warťasu to bylo letectvo, někde jsem se dozvěděl, že vyndání katu přidá koně, takže kat ven a hustokára :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Žralo to jak hovado, tak jsem to čeknul za uno 1.3D letadlo jak hovado :lol: :lol: :lol: spotřeba úžasná, všechny kamarády s BMW sem sral kecama jak to můžou živit :lol:



Další vozidlo byl citroen zx 1.9 d to mě ješte drželo to, že lepší spotřeba, než komfort a jízdní vlastnosti :D motoricky držák, jinak se to sralo ani nemluvit :roll:


Pak přišlo na řadu twingo, to už bylo pro mé BMW kamarády moc :lol: :lol: :lol: zvláště z důvodu mejch 197/105 kg. To byla konečná, bylo to malé, tak sem vyndal válečky a dorazy z kolejnic sedaček a místa bylo dost :lol: po cestě do Chorvatska mě nasrali malé obsahy a pochopil jsem, twingo letělo do světa s mojí podrážkou na nárazníku :lol:

Koukal jsem po autech a nevěděl co pořídit, pak to přišlo !!! E30 m20b20 sedan automat lpg z rajchu, 90 rok 44 tisíc najeto se serviskou :shock: garážovaný, totál panna ani ťupka na laku :D


Dal jsem nové sport tlumiče, ty původní byli prostáté, sport snížené pružiny po čase mě přestal bavit automat, tak jsem tam dal manuál, pak sport sitze, špéra po čase mi přestal stačit výkon, tak následovala zástavba m50B25. Líp ovladatelné a výkonné auto jsem neměl fakt srdcovka.....

za nějakou dobu přestalo autí vyhovovat rodinným záměrům a muselo pryč :-) prodal jsem ho za kilo a pořídil větší E34 535 lpg v kožichu, klima atd. fajn kára :D

Tak vyprávějte pánové ;)

_________________
e34 535i black mat na prdíky
EVIDENČKY+PŘEVODY+ODHLÁŠENÍ
+420608302954


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 9:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 5:00 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Vysočina
Me se libilo BMW od mala.Kdyz mi bylo tak 10 (dnes 21),tak teta mela e28 520i Byl sem vzdycky moc rad,kdyz sem s nima mohl nekam jezdit.Libilo se mi jak se vsichni otaceli,zvuk toho auta,vzhled,interier,vzadu sem sedel jak doma na gauci :lol: No a celkove sem mel rad auta.BMW se mi libilo kvuli nedostupnosti,kvalite,vzhledu a hlavne proto jak sme rikali s kamaradem:"ty vole,to hrabe na prdel" :twisted: Kdyz mi bylo 15 tak muj jedinej sen na svete bylo mit ridicak a pak si poridit BMW :D Udelal sem si ridicak jezdil necely 2 roky v Daweoo :twisted: a pak si poridil svoje BMW ktery mam do dnes.Je to 17 let stara e36ka kterou denne trapim kratkyma cestama a to auto po me chce jen benzin :P Jednoho dne bych si k nemu jako vikendovku rad poridil e30 325i cabrio :oops: :twisted:

A celkove sem BMW postizenej magor :twisted: Jak rikaji znamy a kamaradi :D

_________________
318i POWER :D
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 10:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 3:35 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: RobinOil
njn...BMW je diagnóza... :lol:

mě se BMW vždycky líbily,ale už asi od 13let jsem strašně moc toužil po vw corrado,ale někdy v 17 letech jsem se seznámil s mácou (máca z E30 fora,bílý kabro) ,kterej v tý době měl E30 325 toura a pujčil mi ho na letišti,tak od tý doby jsem místo corrada nutně potřeboval toura,ale pak si máca a váca koupili kabria,takže když už jsem měl našetřeno na toura,tak mi pujčili kabria a pro změnu jsem nutně potřeboval kabrio :lol: jak to dopadlo,vidíte sami :lol: ale po corradu furt toužim a doufam,že si ho brzo pořídim 8-)

jinak od nějakejch 16 dračim dědovo favoritem,v 18 jsem si koupil a dobře prodal peugeota 205 1,9 GTI,pak jsem zase asi rok lítal fáčkem a před 2 rokama jsem si koupil kabro :lol:

_________________
cabrio bukvice
s větrem na pleši...
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 10:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 12:50 pm
Příspěvky: 270
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Tak u mě za to může postižení v rodině... :D Táta s BMW začal,pak si ho pořídil brácha a nakonec já... Byl jsem z toho auta úplně hotovej,takže jsem se na něj těšil jako malej kluk... Ještě předtim byl Fiat Tipo 1.4 a Audi 100 2.3E... První BMW bylo E34 520,pak E36 325 no a teď mi to nedalo a mam E34 540iA a spokojenost. Takže když se u táty sejdu ještě s bráchou tak to vypadá jako u mafiánu:Kam se podíváš,tak BMW :lol:

_________________
Obrázek
BMW E34 540iA :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 11:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 14, 2009 10:52 am
Příspěvky: 18
Bydliště: Leeds, West Yorkshire, UK
taktez....POSTIZENY.. :lol:

Skoda 105 L..... :V ..ale na cestu do skoly stacilo..
Skoda 120 L..... :twisted: trosku rychlejsi......
Skoda 130 L..... uz to trochu jelo.....ostra vacka, upraveny injektor v karbecu, pricny dvoudilny vyfuk ze svodama od Metalexu...to uz jsem prohanel Favority a Felicie
Opel Vectra 1.6i....moje prvni zahranicni vozitko....prohnile...zadni pera se uz tlacily do nosniku, prahy komplet jedna velka dira....ale jelo to
Peugeot 605 s LPG..kup stoleti..koupeno ja odhlasene z provozu za 40000 kc...povedlo se prihlaseni, zlegalizovani plynu..dohromady asi 7000 kc a prodano za 2 mesice za 86 tisic....ale pekac to docela byl..

No a potom e30 324 TD.....a nemoc pokracuje dodnes....je to nevylecitelne a dnes jsem ve stadiu e36 323i coupe...

_________________
e36 323i coupe


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 11:17 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 03, 2009 12:06 pm
Příspěvky: 217
Bydliště: Častolovice city - východní čechy
Tak nejprve byla motorka simson, pak MZta 150. Mazéééc. v tu dobu mě ani nenapadlo jezdit v BMW bo sem ani neměl řidičák na auto ani peníze (študý chudent). S řidičákem přišel Forman - fakt úžasnej kup za 20 000,- po rodičích. byl jsem spokojenej - to víte první kchár :o Tím, že to bylo po rodičích a bylo to garážovaný, tak to "vypadalo" zachovale - byla to taková naleštěná zespod prohnilá kašička (což jsem nějak tak v dobu koupě netušil) (prostě fako od otce do nebes vychválený) :roll: s autem jsem odjezdil rok. v létě jsem se rozhodl trošku juknout na korozi.zkončilo to tak, že vyvaření by stálo cca 30 000,- a 3 měsíce práce od kámoše - auto bylo děravý jak ementál. Takže během dvou dnů jsem byl bez auta a auto zkončilo rozebraný do šroubku :cry: Začala se shánět další kára. po zkušenosti z faka jsem chtěl něco co už moc nehnije. Kamarád Petr_M mě pořád tlačil do BMW- E34(bo s tím měl už asi 2-3 letou zkušenost) Ale znáte reakce ostaních, hlavně táty - ježiši báwo, vždyť to žere jak tank. Hrozně drahý díly atd. kecy v kleci. Prostě na doporučení Petra jsem chtěl Báwo - ostatní pro mě byly podauta - nepřiměřeně drahý a ke všemu bez výbavy. Měl jsem jasno - jedině E34 touring. Štěstí se na mě usmálo - pro auto jsem nemusel ani přes půl republiky - bylo daleko cca 10 km u jednoho týpka - nabízel mi to za supr prachy -na hlínách v kůži, s velkým šíbrem se 150HP byl jsem z toho za 37litů před rokem a půl dost vydřenej, prostě s fakem nesrovnatelný - pořád jsem v tom viděl nějakou kulišárnu jel jsem se na něj 3x podívat než jsem ho vzal. už jsem s ním nalítal přes 20000km, a zatím to po mě něchtělo nic, kromě benzínu - investice do lpg a výměny brzd. Ještě dnes mi to auto dělá obrovskou radost-je to děsnej dělník. Jen Petr_M a Tomcat se mi posmívaj, že je to jebka která nejede - ale to je asi jejich rozmazleností ze 3litra a 4litra :lol: Další auto o5 jedině BMW :twisted:

Obrázek

_________________
(OO=[][]=OO) E34 520I M50B20
(OO=[][]=OO) E34 525IA M50B25TU
(OO=[][]=OO) E34 540IA M60B40
I´m Dj Pioneer rulezz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 11:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 8:04 pm
Příspěvky: 116
Bydliště: Near Přerov
Měl jsem vždycky jen motorky, ale pak přišlo zaměstnání a bylo potřeba auto, tak jsem začal vybírat...Naši byli samozřejmě toho názoru, že jedině český auto, takže felicie apod. Jenže sehnat feldu 1.6 v pěkným stavu a navíc s nějakou výbavou, takže L&K bylo nemožný...Vždycky se mi líbily báwa, tak jsem začal koukat po E30, která se mi moc líbila (líbí), Chtěl jsem ISo...Objel jsem pár bazarů, inzerátů, ale pořád jsem nemohl najít to pravé ořechové...Nakonec jsem při hledání na netu narazil na mou E36 318IS, moc se mi líbila, tak jsem vzal kámoše co už báwo měl a jeli jsme se na ni podívat. Vše bylo až na pár much OK, takže jsem ji vzal a časem upravil k obrazu svému...S baworem jsem spokojenej, a už přemýšlím co dál a nejspíš to bude E46 po FL v touru a Mpaketu nebo E39 v tom samým...ISo si ale nechám, nebude mít cenu ho prodávat...Tak asi tak...

_________________
Obrázek
E36 318IS M42


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 12:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 19, 2009 9:12 am
Příspěvky: 87
Bydliště: Praha
No mě se líbily auta už od mala, mati byla naštvaná, že mé první slovo nebylo "máma" ale auto. Když mi bylo 12(rok 94) žili sme DE, matčin přítel měl jednu z prvních 850Ci a to jsem dostal nemoc jménem BMW. Po přestěhování do z5 do ČR mě přestala auta celkem zajímat, žil jsem fotbalem, holkama a kalením. Když se blýžil čas řidičáku, kamoši jezdili pro holky a na fotbal e3ícama a e34rama tak sem jim pomalu začínal závidět a hned sem chtěl BMW. Jenže rodina pořád opakovala, ještě neumíš jezdit, se vtom zabiješ, nebudeš mít na benzín, v BMW jezdí mafiáni atd.., tak jsem se nechal ukacat a jako první auto koupil na naučení golfa. Jenže okolí mělo v 80% BMW tak jsem neodolal a koupil svou první e34ru... pak druhou a třetí... a další bude na 90% zase e34(M5)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
ex e34 525i Diamondschwarz
ex e34 525i Delphinmetallic
ex e34 525i Silvermetallic
now e36 323i Cupe Carbonschwarz M-paket, Bilstein B8 Sprint + LOWTEC, Debaffled Airbox + Simota, Brembo MAX
+ VW Golf 1.9TDi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 8:02 pm 
Offline

Registrován: úte říj 13, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Praha 8
j3ykobim: ta druhá fotka vypadá móóc leštěnkózně, tak má vypadat e34.



Jinak koukám jak mají naši drazí rodiče pokřivené vidění světa :lol: :lol:

Před rokem a půl tatík sháněl kombajna a že chce B astru, koulel jsem očima OPEL :roll: :roll:
Začal jsem ho lámat do E30 toura, ať nevyhazuje 150 za mrdku, že to bude ztrácet na ceně, že za pade pořídí nějakou 94 v super stavu, opravím mu na tom skoro všechno, na ceně to bude strácet minimálně. Ukázal jsem mu nějaký fotky a už už to vypadalo že to dopadne, ale nic :roll: B astra. Sjezdili jsme půl republiky, protože 150 tenktát bylo za tenhle model tak tak. Splašili jsme to ve Svitavách, už po cestě odešel altík 8 tis a do dneška egr ventil, výfuk, snímač klapky, zlomená sedačka, dvakrát parohy zapalování 2 x 5500. Najezdil asi 16 tis :lol: Dnes se tento model dá sehnat za 50 tis :roll: :roll: :roll: Ale je spokojenej :D :D

Další kategorie, je povinné a spotřeba :D cože třiapůllitr ??? Ty si se asi zbláznil :D :D :D
Tati je to na plyn, stojí 10,90 v Praze 11,50, koupím plnou za cca 560kč a najedu 360+ km. No a povinné ?? Platím 5700Kč :D :D :lol: :lol:

_________________
e34 535i black mat na prdíky
EVIDENČKY+PŘEVODY+ODHLÁŠENÍ
+420608302954


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše cesta k BMW
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 8:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 28, 2009 9:55 am
Příspěvky: 29
Bydliště: Těrlicko
No tak moje cesta vypada asi tak: Vyjeli jsme z domu, doprava nahoru na křižovatku, na té jsme jeli do leva a pak pořád rovně až na kruhový objezd. Zde jsme použili první exit a pokračovali celým městem, pořád po hlavní až na další obrovský kruhový objezd, kde jsme využili 4. exit a pokračovali na ostravu. Zde jsme přejeli první světelnou křižovatku rovně na zelenou a na další, na mostě jsme sjeli doleva. Pak jsme pokračovali až k odbočce před AAAcentrem, označenou šipkou doprava a nápisem obchodní centrum. Zde jsme pokračovali po hlavní cestě asi 500 metrů a odbočili jsme u karolíny doprava. Po cca 70 metrech znova doprava a na kruhovém objezdu třetí exit. No a už před námi stál BMW centrum Ostrava, kde čekalo naše BMW :) Asi tolik z mé cesty k BMW a přeji všem radost z jízdy ;)

_________________
Bmw 320d E90 (2007/130kW)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO