BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je sob kvě 18, 2024 8:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2010 10:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 6:18 pm
Příspěvky: 170
Maysner píše:
a pokud chces jezdit pouze bokem, staci diferak zavarit 8-)


no pak ti chci videt jak se budes na miste otacet s kolama v plnym rejdu :lol: :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2010 10:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 11, 2009 12:02 am
Příspěvky: 149
Bydliště: Brno
MattyX píše:
Maysner píše:
a pokud chces jezdit pouze bokem, staci diferak zavarit 8-)


no pak ti chci videt jak se budes na miste otacet s kolama v plnym rejdu :lol: :lol:


divil by ses, ale jsou experti co s tim normalne jezdi. na bmw neznam nikoho, ale na zigulaku :twisted: skoro jsem tak taky zkousel jezdit :mrgreen: , jen jsem byl linej vypoustet olej, a menit dif. tam je v tuhy naprave namontovanej

_________________
BMW E36 325i Coupe 9/1993, Mauritiusblau Metallic


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2010 10:54 pm 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 9:07 am
Příspěvky: 288
Bydliště: Vodochody
Maysner píše:
MattyX píše:
Maysner píše:
a pokud chces jezdit pouze bokem, staci diferak zavarit 8-)


no pak ti chci videt jak se budes na miste otacet s kolama v plnym rejdu :lol: :lol:


divil by ses, ale jsou experti co s tim normalne jezdi. na bmw neznam nikoho, ale na zigulaku :twisted: skoro jsem tak taky zkousel jezdit :mrgreen: , jen jsem byl linej vypoustet olej, a menit dif. tam je v tuhy naprave namontovanej


Ano ale to jsou idioti protože si stačí uvědomit že když vyjedeš ze zatáčky a chceš srovnat tak klasická špéra ti vypne zatímco zavařenej diferák ti nevypne a tudíž musíš jít do druhý, třetí atd dokud to nesrovnáš. Jinak při 50%a více v každé i sebemenší zatáčce ti hrábne alespoň jedno kolo takže brutální spotřeba pneumatik. Jinak předělání vyjde dle lamel. Co vím tak nové lamely jsou kolem 2500kč za kus a jsou potřeba 4. S prací seš v tom většinou za 12 000kč

_________________
Jsem spokojeným uživatelem BMW


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2010 2:58 pm 
Offline

Registrován: úte úno 02, 2010 1:05 pm
Příspěvky: 307
Jak to tak čtu,do ničeho podobného se nepustím,je mě zajímalo,jak to všechno je ;)
S E34 jezdí a budu hlavně pevnou stopou,jen v zimě,nebo mimořádně za deště si dopřeju ten skvělý pocit driftu.
Největší sranda je,že když to neznáš a mrkneš na youtube,tak tam ty típky skoro zbožňuješ,ale jak to zkusíš,tak zjistíš,že je to celkem prdel,myslel jsem si,že je obtížnější řídit zadokolku,než předokolku s použitím ručky(na sněhu),ale teď mi příjde lehčí ovládnout zadek :) ,nic jiné tak jednoduché a efektní s autem neznám. Akorát je mi na suchu líto spojky a veškerého uložení,na sněhu je to naopak povinost :D

_________________
BMW E34 525i 24V The best of BMW..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 8:35 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
Chlapci včera sem byl jezdit s 540 jen tak po městě. Znáte to:) No musim říct, že se ten samosvor chová dost nevyspitatelně. Předtim sem ho v autě nikdy neměl a a jak je vidět na něco je dobrej ale na něco dost o hubu když nemá teda silnice 10m :) To jak to ustřeluje do strany při přidání plynu v zatáčce je dost neuvěřitelný. Snadno se to přežene a kolikrát sem jel bokem pod asi 3x většim úhlem než bych si přál. Asi to dělá taky ten tvrdej podvozek a široký kola, že je to tak hbitý a hodí to 45 stupňů úhel dřív než stačim ubrat plyn. Volant musí jít ultrarychle k plnýmu rejdu dřív než bude pozdě. Co sem jezdil s 535 bez svoru tak ta se nikdy nepřetočila víc než sem čekal a tady u toho se to přetáčí až moc. Mam už hodně naježděno a rychlí reakce tak proto s tim nemam moc problem to nepřehnat, ale dovedu si představit někoho koho to překvapí a bude ve škarpě nebo v protisměru:)
Stejnak si dam radši na to bacha, protože bych nerad mojí krástku zdecimoval někde o obrubník:)
Na druhou stranu je docela sranda, že když ty silnice jsou ted takový oslizlý tak jak řadim za 3 tak se to auto moc pěkně kroutí s tim svorem :mrgreen:
Večer sem auto umyl a zase na nějakou tu dobu odstavil než se udělá lepší počasí tak bude postávat. Většinou ho teda 1x za 14 dní projedu, protože se to nedá vydržet:) Už ať jde ta zima nadobro do ...... a silnice vypadaji nejak normalne 8-)

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 9:52 am 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 9:07 am
Příspěvky: 288
Bydliště: Vodochody
Tak spíš by jsem řekl že kdo chce jezdit normálně a sem tam si hodit bok tak pro něj samosvor není, pro toho kdo jezdí tak půl na půl tak by jsem doporučil tu 25% a pro ostatní většinou řidičů označovaný jako prasata, paka, idioti, vrazi atd :lol: by jsem doporučil silnější auto a samosvor.
Jinak samosvor když není úplně ready tak je nepředvídatelný kdy sepne a kdy ne. zase na sněhu je to super a vyhrabete se všude.

_________________
Jsem spokojeným uživatelem BMW


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 11:11 am 
Offline

Registrován: úte úno 02, 2010 1:05 pm
Příspěvky: 307
Samosvor mi nikdy problém nedělal a oproti jiným autům bez něj ...Opel :V Omega...kterou má kámarád je jízda ÚPLNĚ jinde. Ze zkušenosti to bez samosvoru urveš a tak nějak při jízdě bokem kontroluješ pád" a samosvor tě naopak začne tlačit nejen do strany,ale i hodně dopředu,když zvoliš správný úhel,dá se tak jezdit dost efektně a přitom kontrolovaně. Navíc to BMW nevymýšlelo na drifty,ale jako pomůcku pro usnadnění řízení vozu. Bez samosvoru už nechci ani boty :D

_________________
BMW E34 525i 24V The best of BMW..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 1:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 6:18 pm
Příspěvky: 170
bmw4ever píše:
Tak spíš by jsem řekl že kdo chce jezdit normálně a sem tam si hodit bok tak pro něj samosvor není, pro toho kdo jezdí tak půl na půl tak by jsem doporučil tu 25% a pro ostatní většinou řidičů označovaný jako prasata, paka, idioti, vrazi atd :lol: by jsem doporučil silnější auto a samosvor.
Jinak samosvor když není úplně ready tak je nepředvídatelný kdy sepne a kdy ne. zase na sněhu je to super a vyhrabete se všude.


kdyz je samosvor spera v riti , bavime se o lamelaku ne visco , tak ti odejdou lamelky tim padem se to pak chova jako obyc difec , nenazval bych to nepredvidatelny :) na snehu se vyhrabes tak nejak , ale na ledu ti to stejne hovno pomuze , jak je zmineno na odkazu z E30.cz spera prenasi kroutak ;)

jinak jak psal elektrik , nekdy clovek ani nechce a a maluje ani nevi jak , na mokru neni problem 200 metru hrabynžón na dvojaka :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 12:26 am 
Offline

Registrován: úte úno 02, 2010 1:05 pm
Příspěvky: 307
200m na dvojku :shock: ? To to držíš pod plným a počítáš pístní kroužky jak lítají z výfuku :D ?
Nebo jsi myslel tak dlouhý driftík v kuse...? ;)

_________________
BMW E34 525i 24V The best of BMW..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 12:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
i víc než 200m :) záleží na povrchu a na gumach :lol:

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO