BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je čtv kvě 09, 2024 1:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vesova 528i E39 :)
PříspěvekNapsal: sob úno 26, 2011 7:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 22, 2010 8:04 pm
Příspěvky: 120
Bydliště: Praha 15
Tak po delsi dobe par novinek... :) Svetla s AE uz jsou na aute, sviti asi o 1000% lepe nez ty originaly bez cocek...koupil jsem i nove vybojky 4300k. Vymeneny tlumice na kufru, takze uz mi nepada na hlavu a otvira se paradne :D Kabinaky jsou novy, a dneska jsem jeste udelal svicky. Puvodne tam byly Bosch Super plus s dvema jiskristi, ted jsem tam dal NGK taky dve jiskriste. Vemna pohodova asi 20 minut, s tim ze svicka na druhem valci byla skoro neutazena a zbytek byl zase celkem na krev...A u civky na prvnim valci je nejake uzemeni a to nebylo vubec utazene, takze fajn....Auto ted o neco lepe tahne a necuka pri razeni a pri malych otackach pri rozjizdeni. To jse ty lepsi zpravy, z tech horsich jsou v pytli zadni silent bloky na tech velkych ramenech,takze tak chci dat powerflexy, tak jsem na to zvedavej, koukal jsem ze stojej asi 500kc/ks a potrebuju ctyri, takze nic hroznyho, ale budu to muset nechat nekde udelat...Pak jsem utrhnul to cidlo teploty, takze v aute to ukazuje porad -40 stupnu a rozbila se leva mlhovka o ledovy snih :D Takze to je asi vse o mem aute :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A na zaver BMW Mecholupy :D
Obrázek

_________________
BMW 528i E39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vesova 528i E39 :)
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2011 8:38 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 22, 2010 8:04 pm
Příspěvky: 120
Bydliště: Praha 15
Tak z dalsich novinek...: leva mlhovka je porad rozbita, cidlo teploty opraveno po domacku (na BMW foru jsem nasel nejaky navod, ze staci jen koupit teplotni termistor a bude to fungovat a opravdu funguje.) Cena opravy byla 13Kc :D Na aute jsou nova kola 18" R.O.D. Vpredu 8.5J 225x40 R18 vzadu 10J 265x35 R18. Autu celkem slusi... Na ceste jsou nove svetla origo predface xenony a k nim pujdou pofaceove kryty z BMW jakes... V aute se mi uz valy nova hardy spojka a ulozeni prevodovky, ted jen schanim montazni jamu nebo zvedak kde bych to mohl udelat. To je zatim asi vsechno co se s autem delo nebo tenhle mesic dit bude :)

Obrázek

_________________
BMW 528i E39


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO