BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je stř kvě 08, 2024 6:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pepe-BMW 318TDS
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 12:01 am 
Offline

Registrován: úte kvě 31, 2011 10:43 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Blovicko,Plzen-jih
netuším jakým způsobem vložit fotografie?až budu vědět způsob,rád auto představím,zatím se omlouvám,děkuji.jestli bude někdo ochotný a poradí jak s fotečkama??díky Pepa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pepe-BMW 318TDS
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 11:03 am
Příspěvky: 195
Hoj, vítej, fotky někam nahraj a pak sem dej jen odkazy ;)

třeba zde ... http://www.maxipicture.cz/

Práce skutečně na pár vteřin :geek:

_________________
ex e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pepe-BMW 318TDS
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 4:44 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 31, 2011 10:43 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Blovicko,Plzen-jih
Ahoj,děkuji za snahu,mrzí mě to,ale stále nelze vložit fotečky,odkaz který tu je,zaregistroval jsem se,ale fotky nelze prostě nahrát,prý chyba,nepovolený typ souboru,jsou to fotky z mobilu,nikdy nikde nebyl problém je použít,vložit,ale tady na tomto odkazu se prostě nechytám,nejsem opravdu žádný počítačový expert,pc mě prostě poráží,ale když jsem někam fotky z mobilu někam vkládal,nebyl opravdu problém,rád bych fotky mého autíka sem vložil,ale nevím jak :oops: dík.jo a ani nevím jak si vložit fotečku k profilu-nicku??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pepe-BMW 318TDS
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 7:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 11:03 am
Příspěvky: 195
Jak nejdou ? ;)

Obrázek

Jinak v pravo nahoře uživatelský panel a pak profil .... :geek:

_________________
ex e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pepe-BMW 318TDS
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 11:29 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 31, 2011 10:43 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Blovicko,Plzen-jih
Zdravím,děkuji za snahu,nasměrování,ale vzdávám to,ani zde jsem nepořídil,stále stejný problém,cosi s velikostí obrázků,já tomu vážně nerozumím,už proto,že fotky z mého mobilu jsem vždy jen stáhnul do pc a vkládal bez problémů,nemusel s nima nic dělat,upravovat,stejně bych nevěděl ani jak,smiřuji se s faktem,že nebude obrázek ani u mého nicku,ani fotky auta abych ho zde mohl také ukázat,jinak jsem se snažil řešit ten nefunkční neviditelný kilometrovník,to podsvícení,nevím zda je to normální,ale když jsem chtěl vytáhnout přístrojovou desku z palubky,tak jsem musel sundat celý volant,odpojit tudíž pytel a nyní svítí stále kontrolka,nevím zda jí lze nějakým postupem opět zprovoznit,tedy bez napojení na diagnostiku a smáznutí závady,hlavně je celkem divné,že pro případnou výměnu pouhé žárovky je třeba takto složitě se k nim dostávat,možná já volil špatný postup,nicméně podsvícení stavu km již chodí,ale zase se zbláznily žárovky na kontrolku mlhovek a podsvícení palivoměru,budu muset tedy opět sundat volant,vytáhnout přístrojovku,jo a ještě něco,mnohem důležitého,než jsem přístrojovku vytáhnul,odpojil,tak ukazatel spotřeby-aktuální spotřeby chodil zcela bez závady,nyní si dělá co chce a ukazuje nesmyslné údaje,tak nevím zda to bylo štastné řešení tu přístrojovku vyndat a nevědět,neznat případná úskalí,pasti,přiznávám-neznám jak a co mohu bez obav sám svépomocí pořešit,díval jsem se zde na ten odkaz na tu knihu jak na to,ale některé stránky které bych právě potřeboval pročíst,nahlédnout tu nejsou,spíše bych rád poznal někoho z mého okolí,někoho kdo má také bavoráka a umí poradit,podělit se o zkušenosti,tak se tímto i ptám,není zde někdo z plzně jihu,nebo Plzně?já jsem od Blovic,díky a příjemný víkend všem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pepe-BMW 318TDS
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 12:22 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 31, 2011 10:43 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Blovicko,Plzen-jih
Přeji všem nádherný víkend,jelikož nejsem schopen-nevím si rady s vložením fotek,tak jedině odkaz na stránky,kde mám pouze pár fotek,ovšem není zde interiér,atd,jen pár základních foteček.
http://profil.lide.cz/josef.fousac/foto ... 60#galerie


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO