BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je stř kvě 08, 2024 9:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: e36 320i Vanos by icecold
PříspěvekNapsal: pon úno 07, 2011 12:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 07, 2011 12:10 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Měřín
Zdravím členy forá. Nějak náhodně brouzdaním po internetu jsem natrefil na vaše forum tak jsem si řekl že by bylo dobré se tu s váma poznat a ukázat vám svoje BMW :-)

Jinak něktěří zdejší členové mě mohou znat z Bmwklubu a e30fora pod stejným nickem :-)

Chtěl bych vám představit svoje aktuální vozidlo:

Začalo to tak že mi mamka nabourala moji už bývalou 316i a bez bmw se to nedalo vydržet, tak jsem se začal pokukovat po něčem s čím by se dalo odjezdit alespoň zimu. Na jaře jsem měl v planu jet do reichu a vybrat si nějakou pěknou 323i ale tak se už nestane, protože brouzdánim na internetu jsem natrefil na jednoho 6válcovýho bavora za víc než slušný peníz.

Hned ten večer jsem začal smlouvat s majitelem a cca po týdnu jsme si plácli a já ti auto odvezl...

jinak něco o autu..: je to 320i M50 VANOS, r.v 1994, minulý majitel si ho koupil na dojiždění do prácem ale pak mu z toho nějak sešlo (jezdí v naftové corse :D). Na autě je dost práce: termostat, prasklý klima chladič, shnilé prahy, hučí ložisko, vymlácené čepy řízení, odlepujicí se stropnice a asi vadné čerpadlo (mám nové) (došel mi benzín když mi ještě ukazovala ručička ještě 15 litru - na dálnici :twisted: ) - o všem jsem byl předem informovan, další závady jsem zatím nenašel. Jinak tam toho bylo uděláno taký dost: Nové čerpadlo, nové uložení tlumiču, nové brzdy vpředu, nový výfuk, vodní pumpa atd...

momentálně se na autě pracuje..: vyměněny nějaky kraviny jak termostat, různá těsnění, světla atd...

v útery mi přijde PPLko snad se všema dílama které potřebuju aby to bylo plně OK ;-)dál se bude šetřit na kosmetiku :-)

V plánu to mám dat plně do OK stavu, celolak, vyvaření, výměna prahu, nějaký ten M-packet... a dál si nevzpomínam :-)

k autu jako bonus jsem dostal fungl nové radio Panasonic, zánovní zimní kola, ALU "17" se zánovnimi pneu, zaplacený EKO a 30l benzínu v nádrží :D

když si to takhle vezmu tak jenom ty ALU s Radiem stojí víc jak to, co jsem za auto dál :D

akorát pozdějí jsem zjistil jednu nemílou věc... a to až na evidenčce... mám zbroušený typ motoru na samotném bloku, možná tam sídli 2,5l (musím změřit zdvih) tim pádem na úřadě mi to nechtěji přihlásit - už se na tom pracuje, navíc v TP mám psano motor bezvanos, ale dle vin je to jasný vanos... někde je chyba a to se bude řešit...!

něco k výbavě:
Colour COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)
Upholstery ANTHRAZIT 93 VELOUR (0546)
Prod. date 1994-07-06

Order options
No. Description
255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL
320 MODEL DESIGNATION, DELETION
410 WINDOW LIFTS, ELECTRIC AT FRONT
423 FLOOR MATS, VELOUR
428 WARNING TRIANGLE
440 NON-SMOKER PACKAGE
465 THROUGH-LOAD SYSTEM
473 ARMREST, FRONT
498 HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE
502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM
510 HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM
520 FOGLIGHTS
530 AIR CONDITIONING
556 EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY
669 RADIO BMW BUSINESS RDS
690 CASSETTE HOLDER
900 APPR. VEH.IMMOBILIZAT. ACC. TO AZT/TUEV

jinak z přidavné výbavý tam stoji DEFEND LOCK zámek řádici páky

nějaké ty fotky:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

_________________
akt:e36 320i VANOS
e36 318i na díly
ex: e36 316i
e36 318tds compact
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO