BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je čtv kvě 02, 2024 7:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Brodyho E36ka 316i prodám
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 2:42 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 10:24 am
Příspěvky: 36
Bydliště: Vimperk
Tak tedy sem prdnu také pár řádků o tom svém prvním BMW :D
Tedy jedná se o BMW E36 316i s datum výroby asi kolem vánoc roku 1993 (jsem línej to teď hledat)a s uvedením do provozu začátkem roku 1994(asi kolem 10tého ledna) s motorem M43
No jelikož to bylo moje první BMW a já to v podstatě kupoval naslepo tak to nedopadlo nejhůř. Kupoval jsem z jara roku 2007 a v té době jsem vlastnil citrona saxo 1,4vts, ale nějak mě to nechytlo u srdce tak šel frantík pryč. Zrovna e36ka mě moc učarovala. A jedna taková se zrovna v okolí prodávala a já jí vzal aniž bych si o těchto autech něco zjistil. :shock: :roll: No nic koupil jsem zaregistroval v klubu a pomalu zjišťoval co to vlastně mám a začal modlit aby mi nic neodešlo :lol:
Tak tedy výbava. Dá se říct naprostej social. El. zrcadla, el. šíbr, malý BC, mlhovky a snad i vyhřejvaný ostřikovače. Víc už asi ne :lol: Ale z auta i tak jsem byl nadšenej.
Za těch 2,5 roku co auto mám sem s ním najezdil asi 30-35000 km a dá se říct docela v pohodě. Ale ani závadám jsem se nevyhnul.
Takže hned prřed zimou se zjistilo, že odcházejí tlumiče, a jelikož sem chtěl auto trošku snížit, tak se objednal ke konci zimi komplet podvozek od H&R se snížením 40/15 a s ním se koupily i starší ale stále pěkná kolesa. Vyměnili se i přední blinkry a začala se dělat i hudba. A vesele se jezdilo. Do té doby než mi při přeřazování z 2ky na 3ku při asi 6tis/ot rupla spojka. Ještě že nic v protisměru nejelo a já se zařadil před předjížděné auto. Ale i s touto spojkou jsem ještě stačil dojet asi 15km k domovu. Opět se to opravilo a pro změnu se ozvala tenkrát podle mě hučící převodovka. Takže proběhla výměna, ale houby platné. Hold na řadu přišel diferák, který jsme zjistily, že hučí jako kráva. Opraveno a od té doby je klid. Autíčko vesele jezdí dál. určitě by se ještě něco našlo, ale vše si nepamatuju.
No a závěrem jen to, že z jara jsem mu pořídil většího brášku, ale to je jiná kapitola 8-)

Takto to vypadlo při koupi
Obrázek
Obrázek

Po koupi
Obrázek
Obrázek

Teď hudbu prosím
Obrázek

Podvozeček
Obrázek
Obrázek

A současná podoba
Obrázek
Obrázek

Zajímalo by mě kolik to může mít v dnešní době cenu. A možná na prodej.

_________________
Bmw e36 316i, a bmw e36 328iT


Naposledy upravil Brody dne ned čer 27, 2010 7:32 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brodyho E36ka 316i
PříspěvekNapsal: ned lis 01, 2009 7:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 3:28 pm
Příspěvky: 101
Bydliště: Znojmo
hele zaleží co je to za rok, já sem tu svojí nechal za 45 a to sem na tom taky udělal spoustu práce:(

_________________
Obrázek
e36 320i černá metla, šedá kůže:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brodyho E36ka 316i prodám
PříspěvekNapsal: ned čer 27, 2010 7:33 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 10:24 am
Příspěvky: 36
Bydliště: Vimperk
Pokud by měl někdo zájem tak navrhněte cenu. třeba se dohodnem ;)

_________________
Bmw e36 316i, a bmw e36 328iT


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO