BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je úte kvě 14, 2024 7:42 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Koupě BMW e91
PříspěvekNapsal: sob pro 22, 2012 9:54 pm 
Offline

Registrován: sob pro 22, 2012 9:40 pm
Příspěvky: 1
Zdravím,

Minulý týden jsem v jednom nejmenovaném autobazaru v Praze málem koupil 325d Touring M-Paket, r.v. 2007. Nakonec jsem se dozvěděl, že auto je již po 4. majiteli tak jsem od toho dal ruce pryč. Rozhodl jsem se pro auto z Německa a hledám člověka, který má nějaké zkušenosti a s nákupem by mi pomohl.

Jsem rozhodnutý, že to bude Touring 325d nebo 330d po prvním majiteli, najeto max. 150 tis. km, rv. 2008 a výš.

Pokud máte nějaké rady pro nákup napište.

Představoval bych si asi toto:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... -pdc-mfl-münchen/170463101.html?lang=de&pageNumber=3&__lp=23&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=13&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&negativeFeatures=EXPORT&categories=EstateCar

Díky

Marek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupě BMW e91
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 8:53 pm 
Offline

Registrován: stř črc 06, 2011 8:00 pm
Příspěvky: 24
Přesně! Stejný byl i můj problém. Jezdil jsem po ČR a za auta chtěli peněz v bazaru jako šupek a auta byly plečky. Tak jsem začal hledat v zahraničí. A Koupil jsem tam od dealera BMW 320D ,2007 , se serviskou a navíc v německu. Vše prozatím slouží (Tuk tuk na kokos...) a km snad taky pasujou. I kdyby tam bylo sto tisíc stočených tak pořád je to krásné. Navíc to auto tě musí na poprvé oslovit. A jak mile se ti tam něco nebude zdát, tak hned dej ruce pryč. Já auto dlouho scháněl. A na mobile.de je to auto dneska a zítra už je pryč. Okamžitě musíš reagovat. Přeji štastnou ruku při vybírání!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO