BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 19, 2024 5:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 1:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 31, 2009 11:45 pm
Příspěvky: 173
Bydliště: Vyškov - BRNO
Blackie píše:
No škoda,mohl jsem se alespoň pokochat nebo nechat inspirovat. Docela by mě zajímalo co máš za kola,nějaký shánim a pořád nevim :cry:


Mám tam na léto 17" kopie AC Schnizer někdo je prodával na BMWKLUBU ted je to nejakej týden zpátky. možná že ještě má.

Jinak co bys chtěl ? na léto nebo zimu ? A do kolika penez ?

Bejt tebou koupím nějaké pěkné 17-18" ale ne Mkove protože ty ma každej ale bud AC shnitzer nebo pak BBS ty jsou super.

http://www.dekkshop.no/bilder/BMW05.jpg tyhle jsou luxusní záležitost.

tady máš nějaké obrázky tak hledej a nahod nejake co se ti líbí.... http://www.bing.com/images/search?q=E34 ... &form=QBIR

_________________
ex: 525i 24v vanos R6 141KW
728i e38 Schwarz II ----LPG Prins VSI----


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 5:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 12:50 pm
Příspěvky: 270
Bydliště: Týniště nad Orlicí
No tak zatim u mě vedou tyto http://www.bing.com/images/search?q=E34 ... t5ns-6.jpg ale má je už hodně lidí na 5er,tak nevim no. Nejhorší je,že vůbec nemam druhou variantu,takže připadají v úvahu jen ty první. Uvidíme,třeba se něco najde

_________________
Obrázek
BMW E34 540iA :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 5:51 pm 
Offline

Registrován: pon lis 23, 2009 5:32 pm
Příspěvky: 5
Jo náklady budou z jara zajímavý pořídil sem e34 M5 tak mě čeká vícero věcí teď bude olej jako taková běžná věc a potom z jara budu pokračovat na řízení je menší vůle, na převodovce je horší synchron 3-4 tak bude rozborka a vymění se rovnou všechny s tím se vymění i olej a rovnou se podíváme na špéru a taky asi výměna oleje. A teď přes zimu se budou řešit věci kosmetickýho charakteru už mám domluvenou černou stropnici co mám origo světlou tak je povolená látka a na závěr sem objevil nějaký drobný orezlinky takže oprava.

Jinak k tomu eisenmannu rozhodně schvaluji nejlepší volba nemůžu si vynachválit a už přemýšlím že by se vyměnil i střed :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 10:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2009 2:45 pm
Příspěvky: 63
snažim udržovat auto tak, jak tomu dovoluje peněženka. Protože sem se vzdal kouření dávám bokem na údžbu 1500 měsíčně.
Jestli bych měl počítat, kolik sem utratil za poslední rok- zimní kola, destičky, řemeny, kryt lekárničky v zavazadlovým prostoru, filtr,takže těch 15tis.
Na jaře mě čeká přelak pár škrábanců od koček, vyčistění tepecí na šíbru- olejové pruhy, kotouče, výměna pageru alarmu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO