BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je úte kvě 14, 2024 5:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 7:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 7:15 pm
Příspěvky: 239
Zkusim dotaz a když už, tak to založim jako všeobecné vlákno, protože diagnostik se hledá (aspoň mě) těžko a proč nedoporučit někoho s jehož službami je spokojenost.

Takže teda. Kam na diagnostiku v Plzni? Zdá se mi, že budu mít potíže s lambda sondou dle prudkého nárůstu spotřeby, tak to chci nechat proklepnout(318, e36, M40).

Naposledy jsem byl na rokycanské, před tescem, jakoby nad židovským hřbitovem(už nevim jak se to jmenovalo). Chlápek se už při telefonátu, zda mají kabel na moje auto choval, jakože je obtěžuju, že po nich vůbec něco chci Nicméně dojel sem tam, typ to napojil, za minutu mi oznámil, že je to váha vzduchu a že prej mu dam pětikilo. V tu chvíly šel okolo druhej a řiká co s tim je. Kolega znalecky prohlásil, že váha vzduchu. Druhej řiká ještě znalečtěji, ´ten ventil za ní?´. Kolega: ´ne, váha vzduchu´. Abych to zkrátil, za 14 dní sem s tim jel k člověkovi, kterej o báwech něco ví a za pár minut bylo jasno a sháněl se volnoběžný ventil, který mé problémy vyřešil. Pětikilo vem čert(kabely a soft sou drahý, to chápu), chybný určení závady, ještě dejme tomu(´stroje´ si z nás občas dělají srandu, bez vyjímky), ale to jednání. Takže tam už ne. Takže kam?

EDIT: Samozřejmě dojezd řekněme 20km po okolí plzně neni problem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2013 10:40 am 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 300
Martin Štekl u Boleváku umí docela dost... Ale E36 myslím nenapíchne.

Jinak konkrétně závady ohledně směsi se hledají fakt blbě, pokud člověk nemá live data z INPA nebo GT1/DIS.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO