BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je úte kvě 14, 2024 3:13 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2013 9:11 pm 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 1:12 pm
Příspěvky: 1
Ahoj, prosim o radu. Prave jsem koupil E90 330i rok 2005. Tmave seda metaliza. Radite spis pojistit proti kradezi nebo ne? Stoji venku pred barakem. Zadna garaz.
Pripadne zamontovat nejakou proti kradezovou vychytavku?
Diky za pomoc.
Vitek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 12:59 pm 
Offline

Registrován: pon črc 15, 2013 9:31 am
Příspěvky: 4
Serus, ja jsem uzavíral celkem levné havarijní pojištení online. Jak moc se kradou bavoráky nevím ale kradou se ;) Pro každý případ raději něco uzavři, ja mám All risk- krádež, živly, vandalismus a havárie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 27, 2013 12:28 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 11, 2009 10:38 pm
Příspěvky: 569
Odpoved? Hodne:

http://www.zabezpeceno.cz/clanek/16?PHP ... 64cd4776f2

Me osobne ukradli i starickou E34, sice moc peknou, ale cenu mela par desitek tisic. GPS lokator a tak vetsinou snizuje cenu pojisteni proti kradezi, kazdopadne pocitej, ze to nebude uplne levne. Na plneni 300k to muze byt by woko tak 15k rocne.

_________________
E39 540i


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 12:25 pm 
Offline

Registrován: pát srp 30, 2013 12:12 pm
Příspěvky: 2
Ahoj, tak bych taky rád přispěl. Včera jsem si dovezl BMW e90 325 XI v krásné modré barvě a parkuju na pražském sídlišti. Ano mám obavy. Mám uzavřenou pojistku, auto stálo 300 tisíc. Je to all risk od Uniqua. Vychází to na 20 ročně a ještě mi budou montovat nějakou GPS na vyhledávání zdarma.

Co se týče krádeží, tak počet krádeží dosti klesá, auta se spíše vykrádají. Nemyslím, že toto BMW musí být obzvláště ohrožené pokud je dobře zabezpečené. Statisticky se německé prémiovky kradou dost, ale nějaký feťák Vám auto se satelitním vyhledáváním neukradne a profesionální gangy se orientují spíše na dražší vozy - nové modely BMW starší spíše X5, X6 na kterých se nejvíc vydělá a pak to jede na Ukrajinu.

Vandalismus či vykradení je rizikové, ale není to taková tragédie jako ukradený vůz, který i když byl pojištěný, tak jste ho měli rádi! Navíc záleží zda je z toho auta co ukrást.

Nejohroženějším vozem i co do procent odcizených z celkově registrovaných je stále Škoda Octavia, Superb a jiné koncerny. Nevšiml jsem si, že by se tito majitelé nějak obávali parkovat mimo garáž... Navíc podzemní garáže novostaveb a nákupních center jsou pro zloděje ráj. U kámoše na jižáku během jedné noci ukradli z garáží deset oktávek.

Zkrátka dobré pojištění, dobré zabezpečení a trochu štěstí :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO