BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 19, 2024 3:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 120 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 8:30 pm 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 7:36 pm
Příspěvky: 202
Bydliště: Chrudim
Broula píše:
hold bmwklub (respektive rádoby vedení klubu) si to p@sralo. tak už to dopadá když se vymejšlej 3,14čoviny - na to dojel nejeden server.. myslím si, že tohle je konec, protože sponzoři začnou ubejvat a vy to víte.ale pláčete tady na špatným hrobečku. I tady jsou lidi, který si myslej, že bmw je víc než auto - ale proto se nemusíme vracet na bmwklub - tady je taky dobře ;)

;)

_________________
Kunda není mejdlo...Neubejvá...
BMW E36 318i Touring
Žádám trest smrti pro bestii, která dokáže zavraždit bezbranné dítě. Ochránci lidských práv a humanisté nechť mi laskavě políbí prdel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 8:36 pm 
Offline

Registrován: stř říj 14, 2009 11:13 am
Příspěvky: 107
OK myslim ze pre obidve strany je dobre vediet aka je situacia - v tom pripade je vsetko v najlepsom poriadku - vypada to tak ze neklubaci, ktorych strata je pre BMWklub nestastna sa asi rozlizli na ine fora :lol: kazdopadne aspon kvoli nim sa to dufam odomkne :idea:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 9:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 07, 2009 9:57 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Šternberk
nehpo...já už sem chodím víc, než na bmwklub... po skoro pěti letech :roll: JEBAT

_________________
e39 540iA "V8-ohniVé prdele"
ex34 525TDS "R6-ohniLé prdele"
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 9:53 pm 
Offline

Registrován: ned lis 01, 2009 7:24 pm
Příspěvky: 22
Nepho: Promiň, ale přemlouvat nás asi nemusíš... Když místní členové sami uznají že se tam budou chtít vrátit tak se tam vrátí. Ale za mě prostě nevidím důvod proč? Tohle fórum funguje dobře ;)

_________________
Mazlík zde http://88tomcat88.rajce.idnes.cz/BMW_530i/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 10:07 pm 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 7:36 pm
Příspěvky: 202
Bydliště: Chrudim
Na tak krátkou dobu funguje skutečně dobře ;).

_________________
Kunda není mejdlo...Neubejvá...
BMW E36 318i Touring
Žádám trest smrti pro bestii, která dokáže zavraždit bezbranné dítě. Ochránci lidských práv a humanisté nechť mi laskavě políbí prdel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 9:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 10:12 pm
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha
Taky jsem se zařek,že už tam nevlezu,nicméně tu debatu se zájmem sleduju.Zrovna Nehpo je člověk,se kterým mám na spoustu věci dost rozdílný názory,ale tady bych se ho skoro zastal.To,že to vzala do ruky banda sebestřednejch tupounů je smutný a pro klub hodně nešťastný,nicméně až teď se naplno projevuje jejich arogance a hloupost.(nebo jenom potvrzuje)Vyhnali jsme neplatiče a teď pěkně po bolševicku zatočíme s problémovejma platícíma.

Nemá cenu mlátit prázdnou slámu,skoro vše už bylo řečeno,ale za sebe těm normálním lidem,který tam zbyli,vědí,že tohle je k ničemu a snaží se to změnit držím palce.Těm pár sektářům,co chtějí mít Ultras komunitu jen pro sebe,bych navrhoval,ať si ještě odhlasujou odčerpání přiměřené části prostředků z účtu klubu,zhruba odpovídající jejich finančnímu přínosu a dělaj si to pro sebe a podle sebe někde jinde.S jejich nasazením si jistě nějakou totalitní oázu vybudujou.Asi nejvíc mě pobavila snaha přesunout,zamknout,smazat a vůbec zlikvidovat tu debatu,ať nikdo nevidí co jsme za idioty...V týhle situaci jsou horší,než neplatiči,na který tak nadávali.

Názorově nejblíž mám k Lopolovi,skoro bych řekl,že se s ním stotožňuju.Myslím,že pokud se tý hrstce lidí podaří tyhle dementy poslat tam,kam patřej,tak nějaká uražená ješitnost není na místě.Takže za mě ještě jednou,já Vám držím palce,byť jsem byl a zůstávám spíš příznivcem tý komunity,která tlachala na foru,než nějakým ortodoxním klubákem a fandou značky(mám rád auta obecně a po tom co jsem si užil s e39,tak toužím spíš po něčem starším,třeba 635)

_________________
EX e39 525dA Touring,teď MB W210 T 430 4matic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 11:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 16, 2009 4:36 am
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlin
nehpo: jaky feedback? Mel by ses probrat ze snu, kterym tam zije vic lidi. Ty si snad myslis ze bmwklub je stred vesmiru? Je to jen jeden z mnoha webu jako je e30 nebo tento novy. To jak to forum bude "zit" nebo nebude, je jen a pouze o LIDECH. Pokud s tema lidma budes zachazet jako s hnojem (coz se ted deje) tak logicky pujdou jinam (coz se stalo). Od tebe a dalsich jsem se tam docett jen posmech na to, ze nekdo zalozi konkurencni forum. Nad tim by ses mel spis zamyslet a rict si proc se tak stalo. Ty si snad myslis ze sem pujdou jen ti spatni? Sem pujde kdokoliv bude chtit dobrovolne i spatny i dobry.
Jestli za nekoho bojujes tak jedine sam za sebe nebo lepe receno za bmwklub, ne za jine. Tohle je presne to papalastvi a snaha z bmwklubu udelat VIP klub pro 50 lidi.

Jeste nez se to uzamklo, uz to melo nasledky. Hromada hadek mezi platicima i neplaticima, vznik noveho fora. Ted 14 dni po uzamceni je to snad jine? Hadaji se tam platici uplne stejne, ba dokonce se zacinaji projevovat prvni rany. Forum je mrtve. Odliv sponzoru nebo platicich clenu, kteri cekaji co bude. Tohle je prehlizeno vedenim zaslepenosti v dobro jejich vize "lepsich zitrku".

Jasne se uz nekolikrat potvrdilo to, ze uzamknuti je jen elitarske rozhodnuti bez jakekoliv koncepce do budoucna. Proste "zavrem to a uvidime" :lol: Az ted, kdyz kazdy vidi ze je to v prdeli tak teprve se objevuji nejake narvhy budoucnosti "co by kde by". Ale aby nekdo napsal "je to chyba" to ne, kazdy z VR se bije do hrudi "ja neco delam pro klub a ty ne tak drz tlamu" pravidlo o tom, ze je lepsi nedelat nic, nez spatne, snad kazdy zna.

Vyzvedl bych tu prispevek Dana TD (snad to nevadi) ktery to srhnul jasne a presne a byl ignorovan ... pravda fakt boli.
Kód:
Mě fakt zůstává rozum stát nad tím, že ti, co nejvíc prosazovali zamčení teď ( pár dní po uzamčení ):
a) mlčí a nechávají to vyhnít
nebo
b) předhání se v nových návrzích, co by bylo lepší
případně
c) hledají možnost, jak překroutit rozhodnutí VH, o které se opírali jen do té doby, dokud se jim to hodilo.
Ze všech těch variant alespoň pro mě plyne, že už si mírně řečeno sami nejsou rozhodnutím jisti, ale než by to přiznali, radši se tu budou rvát do roztrhání
A nějaké zvýšení kvality jsem teda nezpozoroval, spíš tu nejsou přiblblé kecy od všech, ale jen od členů. Pokud tedy chcete hrát na tu notu, ať partneři vidí, jak je to tady hogo-fogo ...


Bohuzel do titaniku jmenem bmwklub pribyva cim dal vic malych direk a zadna oprava. Neni to otazkou mesice ani dvou, kdy se potopi, ale pomalu jde ke dnu. Otazkou je jak rychle se podari nejake obrozeni. Bohuzel s lidma jako je jurasis, surfis a dalsi clenove VR to ocividne budoucnost nema. Nic proti temto lidem nemam, neznam je, ale jejich argumenty nebo spis neargumenty jsou zarazejici a vedou tuhle lod pomalu ale jiste do zkazy.

Nechci tady cerit vodu, ale at si kazdy sam uvedomi co prineslo zamceni a tahle fylozofie "vedeni" rady?

klady:
1.
2.
3.
...

zapory:
1.
2.
3.
...
kazdy at si odpovi sam ...

Jeste na zaver.
Uzamceni v tuhle dobu je opravdu kralovsky nacasovane. Presne pred zaplacenim na dalsi rok. Takze bude krasna ukazka toho, kdo se na to vysere. Z druheho pohledu (prilivu penez) je to nacasovani asi nejhorsi co muze byt :lol:

_________________
Prodam ND na BMW rady 7 E32 a E38, vsechny motorizace. SZ nebo ICQ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 12:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 10:12 pm
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha
Ono to takhle nefunguje,platí se na rok od doby co zaplatíš,ne na kalendářní.

_________________
EX e39 525dA Touring,teď MB W210 T 430 4matic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 2:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 16, 2009 4:36 am
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlin
aha tak to jsem nevedel a je muj krok vedle, ale to je sumak :-)

_________________
Prodam ND na BMW rady 7 E32 a E38, vsechny motorizace. SZ nebo ICQ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodně štěští chlapi
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 11:58 am 
Offline

Registrován: čtv říj 29, 2009 5:43 pm
Příspěvky: 31
Bydliště: No doma přece, né? :)
No nevím jestli jsem náhodou neobjevil Ameriku, ale právě jsem zjistil, že téma Pokec na bmwklubu bylo přesunuto do uzavřené části pouze pro klubáky... :evil: Takže neplatiči již nemohou ani sledovat vývoj situace na fóru... :shock: Tomu tedy říkám pokrok a cesta správným směrem, postupně by mohli takto znepřístupnit všechna témata a bude to ideální. Nechat přístupné jen téma Pravidla používání fóra a budou mít ten vytoužený klid. Jsem sám, komu se zdá, že je to naprostá zhovadilost?? :V Fakt jim to slavný fórum hacknout, smazat, spálit... :evil: :!:

_________________
E38 740iA, báwovole fštyrlitruosmihrnku fautomatu fmetle fklímě fkůži felektrice a nahlínách py*o! Jo, a hlavně FPLYNU :P


Naposledy upravil Petr_M. dne pát lis 13, 2009 12:05 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 120 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO