BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pon dub 29, 2024 2:04 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: E34
PříspěvekNapsal: čtv srp 08, 2013 8:04 am 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 5:57 pm
Příspěvky: 27
Potřeboval bych poradit se svou e34.Když zastavím ve městě na světlech,tak mi začne celkem rychle stoupat teplota.Ale kdyz jedu plynule po okrskách tak je vše v pohodě.Mám podezření na termostat,ale radši se zeptám na radu,než kupovat zbytečně novej.A ještě bych měl jeden dotaz.Mám v autě manuální šíbr,byl by velkej problém ho vyměnit za elektrickej?nejde mi ani tak o zapojeni,jak spíš o instalaci.Za vaše rady předem děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E34
PříspěvekNapsal: čtv srp 08, 2013 8:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 04, 2013 2:09 pm
Příspěvky: 89
Aky mas motor?

_________________
E36 320i coupe


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E34
PříspěvekNapsal: sob srp 10, 2013 1:04 pm 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 5:57 pm
Příspěvky: 27
Mám v tom dvoulitr 110KW 24v bez vanos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E34
PříspěvekNapsal: sob srp 10, 2013 3:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 04, 2013 2:09 pm
Příspěvky: 89
Termostat ak neotvara tak, by si mal mat pri nahriatom aute studenu hadicu, ktorou sa vracia voda do chladica.
Mozno mas aj zlu viskospojku na vrtuli a netoci vrtulu dostatocne rychlo ked sa prehrieva. Preto zajazdy to stiha chladit a ked stojis, tak nie.
Mas aj digiklimu? Alebo mas este pred chladicom elektricku vrtulu? (my na SK to prezyvame sahara). Ta sa pri prehrievani roztoci a schladi vodu v chladici, takze aj ked je ta viskospojka zla, tak ani otom nebudes vediet, lebo vsetku pracu spravi ta el. vrtula.

_________________
E36 320i coupe


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E34
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 8:57 am 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 5:57 pm
Příspěvky: 27
Jelikož mám doma ještě jednu bouranou E34 tak zkusím přehodit vrtuly bo na té mé jsou dva pláty ulomené,a dokonce má i el. ventilátor tak ho tam taky přihodím.Ale momentálně jsem zjistil,že se mi celkem ztrácí voda.Po 30km dolívám asi tak litr.Zkoumal sem jestli to někde neteče,ale když stojí tak se objeví max pár kapek,a ani přesně nevím odkud.Do oleje bych řekl že se neztrácí bo ho je tam pořád stejně,a ani nevypadá,že by by vněm byla nějaká voda.Ještě se mi zdá,že to netáhne jak by mělo,ale srovnávám to s bejvalou E34 a ta byla ve výborném stavu.Tahle je dost zanedbaná.Už nevím čím by to mohlo být,mám strach stím jet nějakou delší trasu.Pokud by mi mohl někdo poradit čím by to mohlo být byl bych rád.Nechce se mi to dávat do servisu,pokud by šlo závadu zjistit v domácích podmínkách


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E34
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 8:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 04, 2013 2:09 pm
Příspěvky: 89
A neje to tým, ze mas malo vody v systeme, tak preto sa ti prehrieva? Teraz odvzdusnuje, tak preto musis dolievat?

_________________
E36 320i coupe


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E34
PříspěvekNapsal: čtv úno 13, 2014 7:40 am 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 5:57 pm
Příspěvky: 27
To už mě taky napadlo,že se bude přehřívat tím,že se ta voda ztrácí.Ale přijde mě divny že by se přehříval když chybí tak litr.Ale je to jen můj názor,třeba to opravdu stačí.Hlavně by to teď chtělo zjistit,kudy se ztrácí a pak by se řešilo dál.Napadla mě pumpa,těsnění,nebo hlava.Dá se to podle něčeho zjistit?Pod autem se žádná kaluž nedělá a když sem se díval do motoru,nebo pod auto tak sem nic nejistil.Ještě bych se chtěl zeptat,pokud by byla pumpa dobrá,a já sundal hlavu abych jí a těsnění zkontroloval ,a vše bylo v pořádku,můžu to zpět složit,nebo musím dát nové těsnění


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO