BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pon kvě 06, 2024 11:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dotaz - audio po výměně CCC -> CIC
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2016 1:35 pm 
Offline

Registrován: pon zář 26, 2016 1:29 pm
Příspěvky: 1
Ahoj,

doufám, že to tady nevadí - nechtěl jsem to úplně zařazovat do sekcí pro jednotlivý model.

Mám 525D E61 2009. Původně tam byl CCC, ale s novým ovládáním (tzn. jednotlivá tlačíka na radio, CD a tak, okolo toho kolečka na ovládání). Předchozí majitel vyměnil CCC za CIC.

Můj problém je v tom, že ač je v autě 676 Hifi Loudspeaker System (tzn. 2 suby, 4 reproduktory, 2 tweetery), tak je zvuk příšernej. Ty subwoofery nejsou slyšet dokud se hlasitost nenastaví skoro na maximum.
Řešil jsem to i na zahraničním foru a bylo mi řečeno, že můj amp od CCC není kompatibilní s CIC. Že CCC a CIC má zcela odlišný audio výstup a proto mi amp do repro pouští jen nekompletní audio a zvuk stojí za starou bačkoru.

Obepsal jsem pár vrakáčů, ale za ten amp chtějí 8 tisíc a ještě to je loterie. Popravdě se mi do toho ani nechce tolik vrážet. Prý stačí koupit jakýkoliv 6kanálový amp a bude to v pohodě - jen musím ucvakat ISO konektory, najít schéma kabelů v těch iso konektorech a napojit do svorek do nového ampu.

Blaupunk prý dělal PnP ampy pro BMW, že se to jen přehodilo a kabely s ISO konektory seděly, ale to je strašná raketa a nedá se to sehnat.

Doporučili byste nějaký amp, se kterým máte zkušenost? Nebo jde to nějak udělat, abych třeba ten amp vůbec nemusel měnit? Nejde mi o to, abych měl fakt špičkovej zvuk a ladit každej detail, ale spíš chci, aby to bylo v pořádku, tak jak to má být z výroby a ty subwoofery a tweetery alespoň hrály.

Našel jsem třeba tohle, to by podle mě teoreticky fungovat mělo, ale ty ISO konektory ucvakám jen jednou... :/
http://www.outletelektro.eu/reproduktor ... urker.html

Link na původní vlákno:
http://www.bimmerfest.com/forums/showth ... ?p=9849565

Díky za jakoukoliv radu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO