BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je stř kvě 01, 2024 8:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bmw 316i
PříspěvekNapsal: pon srp 31, 2015 5:12 pm 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 5:57 pm
Příspěvky: 27
potřebuju koupit nové auto,nejlépe na plyn.Zaujal mě inzerát na Bmw 316i 74kw r.v.91.Vím že to není žádná raketa ale mezi těmi shnilými felckami a podobně mě to zaujalo.Myslím že to bude určitě rozumnější volba.Chtěl bych se zeptat na váš názor na tutdle motorizaci,na co si dát pozor a tak.Největší strach mám z rozvodů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bmw 316i
PříspěvekNapsal: pon srp 31, 2015 5:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 9:41 am
Příspěvky: 45
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Tak pokud cena toho auta je "za odvoz" tak proc ne :D Kazdopadne nejede to a zere to. Rozvody jsou hracka. Delat po 40 000 km a ani ta rozvodova sada neni s cenou nekde kolem 2 tisic tak hrozna. U takovyhle rachotiny resit hlavne jak moc je to shnily, protoze e36 reznou silene... ostatni se da vyresit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bmw 316i
PříspěvekNapsal: pon srp 31, 2015 7:47 pm 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 5:57 pm
Příspěvky: 27
Je to za 20.Má to lpg,novou stk,zaplacenou eko dan.Má to být bez koroze.Na fotkách to vypadá dobře,ale ty dost klamou.S korozí vim jak to je,měl sem 318i.Je to potřeba vidět a projet.Jen mám strach ztoho řemene.Být to řetěz,tak sem klidnější.Je to opravdu tak lenivé v porovnání s 318i?Ta mě celkem vyhovovala,ale na 6 válců to nemělo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bmw 316i
PříspěvekNapsal: pon srp 31, 2015 10:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 9:41 am
Příspěvky: 45
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Ja mam 318i 83kw rocnik 1992. Stejnej typ motoru jako ma ta 316i. Kdyz sem to koupil tak sem nechal udelat rozvody a pres 5 let a cca 40 000 km od vymeny to furt jezdi. Pri normalnim jezdeni remen vydrzi. Jako pro majitele 1,8 mi pride nepredstavitelny ze je pod tim jeste neco slabsiho. A s plynem to bude jeste horsi. To si musis projet a zjistit sam jestli ti to bude stacit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bmw 316i
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2015 7:43 am 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 5:57 pm
Příspěvky: 27
Tak bude to pro mě asi velkej skok.Měl sem 318i,dvě 520i a ted mám Passata 1.8 92kw.Jenže vtom odešel motor,takže sháním rychle nějaky přibližovadlo.Do felicie a podobnej sráčů se mě jít nechce,dle mě sou dost předraženy.Bmw je srdcovka.Zadní náhon mě nějak chybí.Chtěl sem 318,ale sehnat nějakou neshnilou za normální peníze je nadlidský výkon.Nebýt ta 316 v plynu,tak oni ani neuvažuju.Když už nemá výkon,tak snad ten plyn aspon trochu utěší.Zkusím se stím svízt a uvidím,ale věřím,že to bude pořád lepší jak felcka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO