BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je úte dub 30, 2024 9:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: X5 - stav automatu a cukani
PříspěvekNapsal: stř zář 18, 2013 9:39 am 
Offline

Registrován: stř zář 18, 2013 9:26 am
Příspěvky: 6
Ahoj,
Prvne se omlouvam, za absenci diakritiky, pisu z BB a proste mi nefunguje...
Dále, poridil jsem BMW X5 4,4 V8 - 210kW s LPG sekvenci. Supr kara, ale mám trochu problemy.
1) Auto ma nedavno zrepasovanou prevodovku, kolik km po repasi to chce vymenit olej a filtr v automatu? Koukal jsem na konzistenci oleje, sice je cisty, ale zase na druhou stranu mi prijde trochu krupickovaty, tak nevim, jestli je to v poradku...
2) Auto pri dobrzdovani, pri vyrazeni zacuka, trochu povyleti palivomer a jakoby to pridalo plyn. Ma tendenci trochu vynechat a nekolikrat uz se mi stalo ze chciplo. Nekdo mi radil svicky, tak jsem tam dal Denso IK20TT, dle katalogu Denso. Dela to na plyn, ale trochu to houpe i na benal... LPGckari mi tyhle svicky radili, ze to je na plyn spravna volba. Ale na benzin trochu strileji na volnobej do vyfuku. Na plyn az na to brzdeni jedou uplne super. Puvodne tam byly nejake Boshe s 4mi elektrodami. Na ne to delalo to same.
3) Nahore je vedle rozvodu vody polozena plastova trubicka (dost pevna) se znacenim BMW a tahne se napravo od motoru cce asi mezi prvnim a druhym valcem pri pohledu od cumaku. Nahore neni zapojena a kdyz za ni vezmu ma tendenci mi zustat v ruce. Nevite k cemu je? Je jen tak odpojena a podle toho, jak jde snadno ven bych řekl, ze ani do niceho nevede, predpokladam ale, ze to tak byt nema.
Diky vsem za rady...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO