BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je sob kvě 18, 2024 9:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 12:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 12:13 pm
Příspěvky: 189
Ne, do H1 světel H4 nebo H7 žárovky fakt nejdou :-)

_________________
E32 730i
ex E34 520i
ex E30 325e


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 2:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
My ty světla máme nejspíš úplně stejný. Nebude trvat dlouho a jakmile se jeden lenoch línej odhodlá mi poslat ty černý helly tak tyhle letí do popelnice protože ty tlumený svítí těžce na hovno. Dokonce i s xenonem 35w to bylo dost slabý. Jak to svítí s byčejnou žárovkou nechci radši ani domýšlet. A vykašli se na nějaký "lepší" žárovky H1. Je to z větší části jen reklamní trik a jen vyhodíš peníze a stejně to svítit nebude. U všech žárovek záleží na principu a ten je u všech halogenů stejnej a na výkonu kterej je taky stejnej. Jediný co se může lišit je složení plynu v žárovce,ale to ovlivní spíš spektrum světla než svítivost kterou výrobci stejně většinou neuvádí takže prostě to ani nezkoušej. Jediný co do těchto světel platí je xenony 55w viz. muj topic v pokecu. Neváhej a kupuj. Já je tam dal a rozdíl oproti xenonum 35w je obrovskej.

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 2:33 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 5:57 pm
Příspěvky: 221
elektrik: Pokud měníš žárovky za " lepší " a rozsvítíš si světla ve chvíli, kdy máš jednu původní a jednu tu novou, tak třeba u těch Osram Silverstar to poznáš na první pohled. Nemyslím tím čučení do světla, ale když s tím posvítíš třeba za tmy proti zdi, tak je rozdíl dost velkej.
A pokud z nějakého důvodu ( legálnost apod... ) nechce xenony a zároveň nechce koupit nová světla, je toto pro něj asi jediné řešení, ke všemu není moc drahé a přitom je legální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: sob bře 06, 2010 5:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 05, 2009 9:00 pm
Příspěvky: 120
Ok dik za ruzne nazory, nakonec jsem ty osramy silvestary koupil, nebyla to zadna palka neco pres 300kc, za 300 od toho nemuzu cekat zazraky, ale jsem spokojen a mam pocit ze to sviti trosku lip


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: sob bře 06, 2010 11:25 pm 
Offline

Registrován: úte úno 02, 2010 1:05 pm
Příspěvky: 307
Já jsem dával nějaké Osramy na tenkrát ještě 505tku a rozdíl byl znatelný,ale jak říkáte zázrak to není. Každopádně je to lepší něž původní žárovky,navíc jsem je pak přehodil do jiného auta,ty žárovky mám už skoro 2 roky a ještě svítí,jen chci říct,že životnost je skvělá,světelnost lepší,pokud ti jde o tot,tak neváhej jo a zkus mrknout na Aukro,určitě tam bude zajímavých věcí a cen ;)

_________________
BMW E34 525i 24V The best of BMW..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 11:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 13, 2009 10:44 am
Příspěvky: 23
Já budu nejspíš kupovat ze Států 55W xenony (H1/4300K) s doživotní zárukou, tak jich možná vezmu víc, aby se rozneslo poštovný...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 1:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 05, 2009 9:00 pm
Příspěvky: 120
hm... na kolik by to tak vyslo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 2:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
Starosta píše:
Já budu nejspíš kupovat ze Států 55W xenony (H1/4300K) s doživotní zárukou, tak jich možná vezmu víc, aby se rozneslo poštovný...?

Ty seš taky doživotní záruka :lol:
To si radši koupim xenony 55w z aukra za 1500 a nemusim si rvát vlasy co to bude stát.

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 2:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
archeolog píše:
elektrik: Pokud měníš žárovky za " lepší " a rozsvítíš si světla ve chvíli, kdy máš jednu původní a jednu tu novou, tak třeba u těch Osram Silverstar to poznáš na první pohled. Nemyslím tím čučení do světla, ale když s tím posvítíš třeba za tmy proti zdi, tak je rozdíl dost velkej.
A pokud z nějakého důvodu ( legálnost apod... ) nechce xenony a zároveň nechce koupit nová světla, je toto pro něj asi jediné řešení, ke všemu není moc drahé a přitom je legální.

No rozdíl tam možná bude ale řekl bych že spíš v teplotě světla než ve svítivosti. A jestli to fakt¨svítí víc tak nesedí odpor žárovky timpádem bude mít větší výkon aby ta žárovka víc svítila a výrobce to tají takže zase opět podvod. Docela bych si rád změřil proud co teče do tý žárovky:) Třeba to nebude do 5A ale třeba 7A a to pak už jsme někde jinde:)

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Světla Angel Eyes s H1
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 2:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
Teďka budu zkoušet, jestli do těch čínskejch světel nepůjdou dát normální paraboly ze seriovejch světel konkrétně z černejch hella který svítí asi ze všech světel nejlíp a pak poreferuju. V kombinaci s xenonem 55w by to mohlo být zajímavé. ¨
Každopádně je jasná jedna věc. Ty čínský šmejdy svítí hůř než 20 let starý vysvícený origo lampy a bez xenonu to musí bejt totální slepota a o bezpečnosti nemluvě. Co jsem si koupil e34 tak mi připadalo , že sem se vrátil do ery žigulíků kde ta světkla byla taky totálně v hajzlu. Tam sem to vyřešil namontovánim halogenových světel a 100w žárovkama a ono to bylo najednou ok. Jenže naše paraboly s čočkou nejsou stavěný na tak velkej výkon. Žárovka nevydrží tu teplotu a přepálí se velmi rychle. Takže by se musely furt kupovat žárovky a vyšlo by to draho nehledě co ta teplota dělá s parabolama obzvláště značky hella.
Xenon je pro nás fandy BMW idealní řešení. To že to líp svítí a je víc vidět je jedna věc a otázka vzhledu a dojmu z auta který lidi potkávají je věc druhá. Xenon budí respekt oproti těm sudičkam co mžourají na cestu jak vybitá baterka mojí babičky.
V 535 mam černý hella světla, k tomu mam xenon 35w nějaká ta čína a už mě to 3 roky funguje naprosto bez údržby a svítí to pořád hodně. Jiný světla už ani nechci jedině silnější :) A za ty prachy je to podle mě dost levný a navíc ceny xenonů letí stále dolů. Za ty 3 royk sem možná jneště ušetřil protože bych vyházel plno peněz za nějaký "lepší žárovky a nakonec bych se xenonům stejkně oddal.

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO