BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je čtv kvě 09, 2024 1:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Od stieračov po ECU...
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2016 11:49 am 
Offline

Registrován: pát říj 21, 2016 11:39 am
Příspěvky: 1
Dobrý deň, obraciam sa na fórum s prosbou o objasnenie jedného problému. vlastním bmw 5 E60 2005 525i 141kw. Jedná sa o to, že jendého dňa mi začali blbnúť stierače..konkrétne sa diali nasledovné veci, niekedy sa nedali vypnúť, niekedy automatický režím fungoval a niekedy vôbec. cyklovač nefungoval vôbec. A čo je najhoršie stierače samé od seba ostávali stáť v polke okna a nedalo sa s tým nič robiť len vypnúť zapaľovanie a po opätovnom naštartovaní znovu zapnúť nech dokončia cyklus... väčšinou som musel vypnúť zapaľovanie v správnu chvíľu aby vôbec ostali dole v spodnej fáze cyklu a neostali v strede okna.
Auto som zaniesol do servisu... a tam to začalo. vraj motorčeky a pantografy sú v poriadku a celé je to spôsobené chybnou riadiacou jednotkou, riadiacu jednotku skontroloval nejaký maník do elektroniky a podľa jeho vyjadrenia je riadiačka v poriadku a problém musí byť inde. V servise už padali také vyjadrenia, že rj vzájomne medzi sebou nekomunikujú a, že môžem ostať stáť v strede cesty hocikedy a celkovo z auta, ktoré okrem stieračov nemá žiadny problém zrazu je pomaly rozobratý vrak a stále nevedia čo mu je..podotýkam, že správne nefungujú len stierače. Mám podozrenie, že chcú na mne zarobiť.
Verím, že sa tu nájde ktosi kto už podobnú závadu riešil a poradí mi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO