BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 05, 2024 6:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: E39 tour. Problém ABS+protiprokluz
PříspěvekNapsal: ned lis 16, 2014 8:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 16, 2014 8:33 pm
Příspěvky: 1
Bydliště: Slavkov u Brna
Čao borci a borkyně už sem dost zoufalej a nevím cou skoušet dál. Začnnu od začátku. Koupil sem na popojíždení e 39 530d rv 99.Od začátku svítí abs a protiprokluz ani mě to neštvalo chtěl sem to jen na blbnutí a že to má tažné, ale zalíbilo se mě to a tak sem to začal řešit.Údajně kleklá jednotka abs tak šla na test ke kamošovy a je ok. No a tak sem si koupil 20 pin redukci, abych mohl začít diagnostikovat autocomem. Závady chyba snímače otáček kol v předu vpravo a obě zadní (PŘEUŠENÝ) trocha náhoda tak sem propípalkabely vše jde do jednotky snímače odzkoušený osciloscopem a všechny ready. Když odpojím čidla tak by jednotka měla ukázat nějakou max rychlost asi 650 km/h, ale je tam furt 0 km/h a neukážeto ani na čidle, které to nepíše to je levé přední.Při zkoušce ve skutečných hodnotách všechny čidla 0 km/h ale já jedu :D . Závady nejdou smazat. Tak sem si řekl, že autocom je asi mimo ta sem si dovezl bošku kts 650. Furt stejný záavady a nejde smazat podařilo se mi akorát závady smazat když sem jednotku oddělil od hydraulické části a v systému nebyly závady, ale abs+prokluz svítil dál, stejně to nic neřeší mít jednotku vedle modulu :D. No a samozřejmě přívody do konektoru jednotky jsou ready plusy tam jdou a ukostřená je taky.Tacho a economěr samozřejmě nejede. Pojistky taky redy. je možnost, že by krpa byla v hydraulické části? nebo zkuste poradit co ještě skusit troch přemýšlím, že zalepím kontrolky aby to neoslňovalo, ale nechcu to zdávat. díky za každou radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E39 tour. Problém ABS+protiprokluz
PříspěvekNapsal: čtv pro 04, 2014 1:23 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 300
Obvykle je problém ve spojích mezi konektorem a tištěným spojem uvnitř jednotky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E39 tour. Problém ABS+protiprokluz
PříspěvekNapsal: čtv pro 04, 2014 1:30 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 300
Obvykle je problém ve spojích mezi konektorem a tištěným spojem uvnitř jednotky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO