BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 05, 2024 12:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2017 10:12 pm 
Offline

Registrován: ned lis 14, 2010 9:02 pm
Příspěvky: 5
Poslední dobou mi přišlo, že mám snad ve světlech svíčky, auto vůbec nesvítilo, mnohdy mi to přišlo až nebezpečné nevidět na cestu, seřídit světla nešli a tak sem si řekl už dost a pustil se do toho. Abych měl na vše dost času koupil jsem jeté světla ( neoriginál ) abych s autem mohl prozatím normálně jezdit. Dále jsem chtěl angels eyes využívat jako denní svícení, originální kroužky nemají dostatečný svit a nelze ho dosáhnout ani výměnou žárovek či instalací markerou, výsledek pro denní svícení je prostě nedostatečný, bod který rozvádí světlo do kroužků prostě není schopný rozvést více světla. Po demontáži světel jsem zjistil, že má faceliftovaná světla jsou již lepena lepidlem, které je tepluvzdorné a tudíž světla jsou "nerozebíratelná". Z vrakáče jsem světla nechtěl jelikož vyhodit cca 10tisíc za něco co může být stejného problému mi nepřišlo rozumné. A tak začlo bádání a vymýšlení jak se do světel dostat. Nakonec se podařilo ( Takže rozebrat jdou ) Po rozebrání jsem zjistil, že štělovací tyčky jsou vylámané ( což jsem tak nějak tušil ), dále byli vysvícené paraboly xenonu, spinavé vnitřky světel, čočky a plexi jak z venčí tak i z vnitřní části. Takže následovala výměna seřizovacích tyček, rozleštění plexi, vyčištění čoček a vnitřku světel, dále zaslání vysvícených parabol na renovaci. Prozatím jsem nainstaloval Angels Eyes LED UHP V3 (4X120 LED) 6000K. Přibližně do týdne jsem měl vše připravené a šlo se skládat , při skládání jsem dostal ještě nápad a to zatmavit chromový "trojúhelníkový" kryt v rohu světla. Po celkovém složení parabol bylo potřeba, kryty dobře zalepit aby se do světel nedostávala vlhkost na čož jsem použil speciální silikon určený pro auta. Následně jsem světla vrátil zpět do auta, zapojil elektriku a dozapojil Angels Eyes. Dále proběhlo seřízení světel na regloskopu. S výsledkem jsem víc než spokojen, s Angels Eyes lze opravdu jezdit i za denního světla a xenony konečně svítí tak jak mají a já konečně vidím Omlouvám se za kvalitu fotografií, Angels Eyes nešli ani pořádně vyfotit jak silně to svítí, ale pro inspiraci a představu snad postačí

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO