BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pát dub 26, 2024 4:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bmw e61 530d
PříspěvekNapsal: pon črc 22, 2019 8:16 pm 
Offline

Registrován: ned čer 23, 2019 8:21 pm
Příspěvky: 2
Zdravim vás, mám na vás dotaz. V lednu jsem koupil své bmw e61 530d 160kw v německu. U vozu jsem se dozvěděl že je na autě proveden chiptuning na 188kw(zapsáno v TP). Po pár dnech kdy mi přišlo že mám celkem vysokou spotřebu, jsem začal hledat chyby. Přišel jsem na nízkou teplotu, takže provedena vymena dvou termostatu, a teplota šla nahoru. Spotřeba avšak zůstala též vysoká. Teplota se mi drží cca 87 -89'C , a po dovršení 90 stupňů se mi spustí regenerace a takhle je to pokaždé, tudíž regenerace spuštěna téměř každý týden. Spotřeba město 10l +, a dalky většinou dálnice do práce 8 - 9,5l . Ani bych to neřešil, je to přeci 3.0 a r6, jenže 2 moji známí co mají e60 160kw mají průměrnou spotřebu 6-6,5l ,tak se ptám, kde může být zakopaný pes? Díky za případné rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bmw e61 530d
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2019 8:11 am 
Offline

Registrován: čtv říj 25, 2018 10:42 pm
Příspěvky: 4
Tak to jim never, spotřeba 6,5l na palubním počítači je trochu zkreslená. Já když jedu dálnici a resetnu spotřebu, tak když bych jel 80km\h tak budiž, ale trochu clovek zrychlí a jsem na 8L a když město tak jsem na 10l . A když to spočítám podle ujetých km na celou nádrž a dotankování vychází mi to kolem 9,5l průměr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bmw e61 530d
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2019 3:22 pm 
Offline

Registrován: ned čer 23, 2019 8:21 pm
Příspěvky: 2
No já když se na tuhle nádrž hodně snažil, a jel jsem "predpisove", tak mi vychází spotřeba na ujetou nádrž 8,2. Ale to jsem jezdil jak říkáš ty, okresy do 100km/h a dálnice do 130km/h, takže už jsem se s tím tak nějak srovnal :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO