BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je sob kvě 25, 2024 2:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 7:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
Loki píše:
elektrik píše:
Tak snad už to bude ok:) ... Prej to bude trvat 2 hodiny a nechce se mi tam moc tvrdnout.


2h :shock: ... diagnostika je na počkání cca do 30ti min ... :roll: ... co ti s tim budou dělat? měnit motor?


To by mě taky zajímalo co s tim budou 2 hodiny dělat jako. Se schválně na to zeptam.

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 8:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 12:13 pm
Příspěvky: 189
elektrik píše:
Loki píše:
elektrik píše:
Tak snad už to bude ok:) ... Prej to bude trvat 2 hodiny a nechce se mi tam moc tvrdnout.


2h :shock: ... diagnostika je na počkání cca do 30ti min ... :roll: ... co ti s tim budou dělat? měnit motor?


To by mě taky zajímalo co s tim budou 2 hodiny dělat jako. Se schválně na to zeptam.


To je jasný, co budou 2 hodiny dělat...pojedou s tim do nejbližšího servisu na diagnostiku :D

_________________
E32 730i
ex E34 520i
ex E30 325e


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 1:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
Tak já tam asi ani nepojedu...auto šlape jak švícary tak proč za to platit. Zrušim to a hotovo. Dneska sem auto málem složil a sebe taky..... ve 160 sem dostal takovýho šmejráka na namrzlej silnici, že sem byl moc rád, že sem to ustál:D A to ještě proti jel kamion :roll:
Důležitý je nezazmatkovat což se mi podařilo a kamion sem obkroužil zadnim kolem po sněhu :mrgreen:
Každopádně to stálo za zamyšlení o tom jak v takovim počasí jezdit :V

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 4:24 am 
Offline

Registrován: pon úno 01, 2010 11:27 am
Příspěvky: 120
jj ... já už bohužel na letňákách :? ae už snad nenasněží a zrovna moc toho nenajezdim tak to něják snad přežiju ... :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2010 7:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
Loki píše:
jj ... já už bohužel na letňákách :? ae už snad nenasněží a zrovna moc toho nenajezdim tak to něják snad přežiju ... :)

Já myslim, že tedko už žádný velký sněžená nebude:) s 535 si atim uřívam konfortu vyskokýho profilu pneumatik a a ni se mi na ty drncáky moc nechce:) když tomu připočty ty KONI sport tak je to hustej kostitřas:) Ale zase to brutálně dřepí teda.

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 2:21 pm 
Offline

Registrován: pon úno 01, 2010 11:27 am
Příspěvky: 120
mno ... to já mám sériovej podvozek (vepředu akorát pružiny z 325i) ... co sem dal letňáky ( p. 235/45 17 z. 255/40 17) tak mám auto jako motokáru ... pěkně sem se povozil ... ;) ... naštěstí tu sou ucházející silnice tak se to dá ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 2:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 27, 2009 7:34 am
Příspěvky: 239
Bydliště: Plzeň
jaj takové kola na seriovem podvozku bych teda fakt nechtěl:) Ale co zase se v tom neumlátíš jako já:) Když vezu mámu tak ani nemůže souvisle mluvit jak je vytřesená :lol:

_________________
E34 540i
E34 535i
Scorpio 2 combi 2.3i Ghia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 9:28 pm 
Offline

Registrován: úte úno 02, 2010 1:05 pm
Příspěvky: 307
...nebo vyděšená? :lol: :lol:

_________________
BMW E34 525i 24V The best of BMW..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 9:29 pm 
Offline

Registrován: pon úno 01, 2010 11:27 am
Příspěvky: 120
elektrik píše:
jaj takové kola na seriovem podvozku bych teda fakt nechtěl:) Ale co zase se v tom neumlátíš jako já:) Když vezu mámu tak ani nemůže souvisle mluvit jak je vytřesená :lol:



to na mě matka málem v zstáčce "spadla" :lol: ... prostě sem jel (asi moc rychle) vjel sem do zatáčky a najednou v periféru jenom vidím jak na mě mamka "padá" ... naštěstí byla připoutaná tak ji ten pás udržel ... njn zvyklá z fábie ... ;) ... a mě to ani nepřišlo že jedu něják rychle ...

mě to vyhovuje auto poslouchá na "cuknutí" volantem a dá se v tom i jezdit ... ikdyž do prahy bych nevjel tady sou naštěstí celkem dobrý cesty ... těm špatnejm se vyhejbám ae moc jich tu není ... ;) ... BMW radost z jízdy ... teď už konečně ano z těch zimáků sem už měl mořskou nemoc ... moc rozhoupaný ... těšíl sem se na letňáčky ae plánoval se je dýl ... mno ... něják to nevyšlo :?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO