BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 05, 2024 11:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 530D E60 2004
PříspěvekNapsal: čtv čer 22, 2017 7:31 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 22, 2017 7:12 pm
Příspěvky: 1
čaves,
mám na Vás pár prosbiček, nedávno jsem koupil 530D E60 2004 manual, a po chvíli ježdění mi vylitalo pár chyb, tak se chci zeptat na řešení.

takže první věc, auto startuje déle než by mělo, chvíli mu trvá než škitne, přijde mi to buď jako slabá baterie, nebo svíčky, nebo vstřiky možná?
auto diagnostika ukázala, že jsou asi 3 svíčky ko, tak

další věc, nebrzdí ruční brzda a na displeji se mi ukazuje že je potřeba vyměnit brzdovou kapalinu, takže zase jestli to jen tím, nebo jestli je jiná možnost

po chvíli ježdění a vytáčení auta vyskočí kontrolka motoru a s ní increased emissions, to mě trochu straší, jestli to není dpf filtr, i když ten v počítači ukazuje rezervu a výměnu za 35 tis. km nebo na konci tohoto roku, kdy končí i technická. Zároveň na tohle téma by mě zajímalo, jestli se a jak se to dá pořešit i jinak než výměnou celého dpf filtru s výhledem do budoucna.

diagnostika ukázala na motoru jen ty svíčky a IBS (inteligent batery system)

a ještě jedna snad už poslední otázka při zatáčení do krajního poloh volantu, se ozývá jakoby práskání nebo lupaní v přední nápravě. Prý by to mělo být v uložení tlumičů, které mi prodávající k tomu daroval.

Díky za Vaše odpovědi

Edit: ještě jedna věc, při sešlápnutí plynu je slyšet zvuk vzduchu někde od masky, nevím přesně kde, někde v přední často motoru


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO