BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pon kvě 20, 2024 6:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Základní technický popis vozidla E36
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 1:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 19, 2009 10:18 am
Příspěvky: 12
Nemohl byste prosím někdo mrknout do techničáku u E36 318iS co máte napsáno v kolonce "ZTP č.:". Je to na zadní straně úplně první řádek(viz obrázek).
Nejlépe iSo typ BE 51, popřípadě jestli by někdo byl ochotný udělat scan jeho zadní strany?
Pokouším se o zápis kol ale nemám tam ani to ZTP č. ...
Předem díky!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 7:37 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 6:42 pm
Příspěvky: 59
ja tam nic nemam, je to dovezenec


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 10:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 19, 2009 10:18 am
Příspěvky: 12
Moje je také dovoz, je tu někdo kdo tam to číslo má?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 4:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 300
Já mám 323i kupé '96, pokud by ti to mohlo pomoct. To číslo tam určitě mám, mrknout bych mohl.

BTW jaká kola tam chceš dopsat?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2009 1:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 25, 2009 7:17 pm
Příspěvky: 36
mám tam 2420-03, k čemu je to dobré?
jinak typ mám 38-E51

_________________
"Bí eM double W" E36 318iS


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 12:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 19, 2009 10:18 am
Příspěvky: 12
Byl jsem se zeptat na úřadě, jaký je způsob zapsání rozměrů kol do TP, jelikož já tam mám jen jeden rozměr ... patnáctky. Tak mi vysvětlili že musím mít buď to potvrzení od Stehlíka(2500Kč) nebo typovej list + potvrzení od STK (zase peníze), což jsem věděl .. ale zkouším to nějak jinak, levněji, tak jsem se zeptal ouřady, jestli se může podívat do tý jejich databáze a podle typu najít jaký kola tam mají napsaný, ale to na mě zase vyrukoval s tím že nemám v TP napsaný to číslo ZTP a že to bez toho čísla nezjistí, když jsem se ho zeptal proč tam není, tak prý že to auto nemá evropskou homologaci a podobný blbosti(což podle mě není pravda).
Jelikož jsem na úřadě často, tak tam zkusím zajít s tím číslem co jsi mi napsal (Bzuker - díky) a uvidím co mi teď řekne ...
Snažím se tam zapsat cokoli jinýho než ty 15" ... protože letní mám 17" a zimní 16" :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 1:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 25, 2009 7:17 pm
Příspěvky: 36
Michalos píše:
Byl jsem se zeptat na úřadě, jaký je způsob zapsání rozměrů kol do TP, jelikož já tam mám jen jeden rozměr ... patnáctky. Tak mi vysvětlili že musím mít buď to potvrzení od Stehlíka(2500Kč) nebo typovej list + potvrzení od STK (zase peníze), což jsem věděl .. ale zkouším to nějak jinak, levněji, tak jsem se zeptal ouřady, jestli se může podívat do tý jejich databáze a podle typu najít jaký kola tam mají napsaný, ale to na mě zase vyrukoval s tím že nemám v TP napsaný to číslo ZTP a že to bez toho čísla nezjistí, když jsem se ho zeptal proč tam není, tak prý že to auto nemá evropskou homologaci a podobný blbosti(což podle mě není pravda).
Jelikož jsem na úřadě často, tak tam zkusím zajít s tím číslem co jsi mi napsal (Bzuker - díky) a uvidím co mi teď řekne ...
Snažím se tam zapsat cokoli jinýho než ty 15" ... protože letní mám 17" a zimní 16" :-)


tak pak dej vědět co na to řekli ;)

_________________
"Bí eM double W" E36 318iS


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 10:35 am 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 7:36 pm
Příspěvky: 202
Bydliště: Chrudim
Chlapáci, stejně nakonec zjistíte, že nejjednodušší je obstarat si papír od oficiálního zastoupení BMW(pan Krajča). Sice to stojí 2500,ale pan Krajča mi tam vypsal všechny tyty ráfků a gum. Taky jsem měl v techničáku jen 15ctky, teď tam mám vše, co je schváleno na můj typ auta(E36 touring). Jinak podmínkou 17ctek byl sportovní podvozek(položka 704 ve výbavě).

http://www.bmwklub.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=67005&highlight=rozm%ECr+kol
další příspěvek pouze pro uživatele se zvláštním oprávněním :D - škoda, tam toho bylo hodně

_________________
Kunda není mejdlo...Neubejvá...
BMW E36 318i Touring
Žádám trest smrti pro bestii, která dokáže zavraždit bezbranné dítě. Ochránci lidských práv a humanisté nechť mi laskavě políbí prdel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 1:41 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 300
Pokud máš iso s motorem M40, tak nemá globální evropskou homologaci.

K zapsání kol by měl stačit i manuál k vozu či štítek na sloupku, obecně u E36 ti nezapíšou motorsport kola 17" (resp. jejich rozměr), pokud auto nemá M-tech podvozek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 1:38 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 25, 2009 7:17 pm
Příspěvky: 36
Fx323i píše:
Pokud máš iso s motorem M40, tak nemá globální evropskou homologaci.

K zapsání kol by měl stačit i manuál k vozu či štítek na sloupku, obecně u E36 ti nezapíšou motorsport kola 17" (resp. jejich rozměr), pokud auto nemá M-tech podvozek.


od kdy má iso motor m40?

_________________
"Bí eM double W" E36 318iS


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO