BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pon kvě 20, 2024 5:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pomoc při prodeji
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 11:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 24, 2009 3:56 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Odolena Voda
Ahoj chci se tu zeptat.Mám e36 coupe víz tady http://www.bmwforum.cz/vase-automobily-f25/koty-bmw-e36-320i-t478.html
a auto mě omrzelo a potřebuju něco většího a už taky normálního jako je 5 či 7 .Potřebuju poradit jak poznám kolik si to auto mám cenit já bych ho vyměnil popřípadě i s doplatkem ,ale první se tu vás zeptám.Jinak auto bez koroze nikde žádná rez vše ok v novím laku
BMW 320 I
rok výroby 95
motor M50 s vanosem
barva metalicky zelená-bostongrun metalic
najeto aktuálně :204500 km a do servisu 3 zelený vychází na 210 000
výbava:dvouzonová manuální klima ,malé BC ,elektrická okna,2x airbag,elktrická zrcátka a tak klasika interiér je v pěkným stavu a není poškrábaný staral jsem se co nejvíc to šlo.
k autu co bylo vše dělané: koupené ve 196000
jsem druhý majitel v čr a je k němu serviska manuál atd,vše v němčině
na autě jsou nové letní pneu falken a michelin mají najeto kolem 4000 km
ve 198000 měněná chladící kapalina Castrol antifreeze,pak olej 10W40 Valvoline durablend,Výměna viskospojky,výměna klínových řemenů,výměna vzduchového filtru,výměna olejového filtru,namontované dálkové zamikání auta,výměna pružin za mkové pružiny origo bmw snížené s tlumiči Koni,výměna koncového dílu výfuku za laděný nerez,výměna vodní pumpy a termostatu.
To vše bylo udělaný po koupi nějak od dubna do července a v srpnu nehodička :cry:
tam nový replika M nárazníku ,blatnik nový maska face danná, atd. Na autě byl dělanej novej lak ,je půlka možná víc auta nově stříkaná,počáteční koroze na zadním blatníku byla vybroušená ošetřená a nastříkána,Bylo stříkáno přední oba blatníky,kapota, nárazník,pak celá pravý bok byl stříkaný a zadní nárazník.mezitím auto stálo furt kvůli opravě asi 2 měsíce do října.
Nové destičky s kotouči ATE na všech nápravách,svíčky NGK,výměna předních ramen a tyček stabilizátoru a výměna brzdové kapaliny.
to je vše ,pak jsem jen dělal detaily jako v interiéru.
Auto je v perfektním stavu a motor není línej de za plynem jak ďas ne jak ostatní dvoulitry vytahaný (nepotřebuju auto hnát když nemusím).
nedostatky k autu mám jen altík měl vůli v ložiskách a už mám nový a v práci vyměním a jinak nic jinýho mě nenapadá.
Ještě ,když jsem auto kupoval bylo u 1 majitele měněné přední a myslím i zadní sklo ale to přední určitě a možná časem spojka bude potřeba udělat možná to dopadne tak že to i udělám já až se ozve :D
Tak prosím o vaše dotazy jak s autem mám naložit a kolik tak si za něj říct kdybych měl garáž si ho nechám ,ale zase 2 auta bych asi neutáhl
tak vaše názory prosím řekněte klidně se i ptejte prostě mě e36 omrzela dost rychle a nejsem zas na nějaký rychlí auta chci nějakou 5 či 7 co mi zůstane třeba 3 roky a budu spokojenej a naházím tam lidi oproti 2 dvéřku ostuda :D .

_________________
Obrázek Moje první mašina E36 320 I ,95', Bostongrun metalic
Pod 6 nejdu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pomoc při prodeji
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 11:40 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 2:32 pm
Příspěvky: 3
60-90k, záleží na koho narazíš, kam to postavíš, imho kolem 80k je reálná cena, ne-li víc, pokud je tam vážně tolik věcí udělanejch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pomoc při prodeji
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 11:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 24, 2009 3:56 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Odolena Voda
to jo to jsem taky nějak tak počítal.Asi nejdřív skusím výměnu s jedným týpkem za sedmu uvidíme jaká bude a pak to skusím prodat tady a tak a pokud to se i nezdaří tak skusím bazar :(

_________________
Obrázek Moje první mašina E36 320 I ,95', Bostongrun metalic
Pod 6 nejdu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pomoc při prodeji
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 12:06 am 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 7:18 am
Příspěvky: 42
70-80k


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pomoc při prodeji
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 12:42 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 2:32 pm
Příspěvky: 3
rozhoď to všude na netu, dneska prodává ve výsledku víc internet než stav/cena auta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pomoc při prodeji
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 1:04 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 24, 2009 3:56 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Odolena Voda
Děkuju za rady a typy zatím to ještě neplatí ,pač mám domluvenou e38 s mím doplatkem tak se uvidí jestli je pořádně cajk a pak dám na vás
;)

_________________
Obrázek Moje první mašina E36 320 I ,95', Bostongrun metalic
Pod 6 nejdu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO