BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned dub 28, 2024 10:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BMW E36 318IS 1996 COUPE
PříspěvekNapsal: čtv kvě 02, 2019 10:33 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 02, 2019 10:23 pm
Příspěvky: 1
Ahoj skupino, koupil jsem si E36 318IS rok 96. S autem jsem spokojený a vše se mi na něm líbí. Jen jsem se chtěl zeptat co si myslíte o motoru, a případně na co bych si měl dávat u auta pozor. Co se konkrétně u tohohle typu autíčka sype jak na motoru tak celkově. Budu rád za každou zkušenost s tímto autem nebo za každou radu :) Ještě tu mám pár věcí, než začnu rozebírat a bádat tak se radši zeptám. 1........Mám zvlášť klíček auta a zvlášť dálkové ovládání centrálu. Při zamknutí centrálem se nezamknou spolujezdcovi dveře, myslím že se nezamknou ani když zamknu klíčkem v řidičových dveřích. Ale odemknu i zamknu je i celé auto klíčem ve dveřích spolujezdce (Tipuji nějaký motorek nebo přerušený kablík někde ve svazku?) 2...... Při el. stáhnutí oken jdou okna pěkně dolů. Ale když jdou nahoru tak se z 80% v půlce seknou a stáhnou se sami zpět dolů. Abych je zvedl nahoru musím trošku pomačkat čudlík na stahování (Asi nejedou plynule a okno si myslí že je na něj vyvinut nějaký tlak tlačící je dolů nebo tak? Fakt netuším). Díky za každou radu nebo tak :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO