BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pon kvě 27, 2024 4:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 118D, E87 - prosím radu
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 9:52 am 
Offline

Registrován: pát čer 22, 2012 9:41 am
Příspěvky: 2
Koupil jsem bmw 118D , E87, rok výroby 2007 - 105 kw.

Po tejdnu my začalo auto házet při nastartování a klepání z motorové části se přenášelo až do interiéru, při zahřátí vozu to klepalo silněji, a při sešlápnutí plynu to lechce z rychlilo až se to ztratilo a na volnoběch to zase klepalo.2 nezávisle servisi na sobě my řekly, že se jedná o dvouhmotu na setrvačníku. Nechal jsem vyměnit celou spojku i se setrvačníkem. Auto už se neklepalo. ale po 10 km po zahřátí to začalo klepat znovu. Auto táhne jede normálně, ale něco klepe, přímo v motoru to nění, ale neví se od kud to muže jít, může někdo poradit???Děkuji za rady.Olej se automaticky měnil, Poslouchali motor a z motoru to nejde, ale z motorově části od někud, zvuk je takove cvakání dute, není železně.Auto vůbec nekouři, motor by měl byt ok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 118D, E87 - prosím radu
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 7:41 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 300
Zkusil bych asi sundat klínový řemen, mohla by to být nějaká řemenice nebo ložisko, případně spojka na klimakompresoru taky umí vydávat pěkné zvuky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 118D, E87 - prosím radu
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 10:01 am 
Offline

Registrován: pát čer 22, 2012 9:41 am
Příspěvky: 2
Ahoj, no auto už mám 3 měsíce v servise oprava stala 40 000 kč a furt to mlati tady je video kde jde videt na konci jak to mlati, jak ten mobil budu davat pod auto http://www.youtube.com/watch?v=aoP8Lmpf ... plpp_video jsem už stoho na prášky někdo si neví rady, děkuji za každou rad


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 118D, E87 - prosím radu
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2012 12:55 pm 
Offline

Registrován: sob lis 10, 2012 12:50 pm
Příspěvky: 1
Ahoj,

z toho videa to moc není poznat, ale podle popisu jsem měl podobnej problém na své E46. Vydával to řemen, kterej pohání alternátor nebo klimu, už si to moc nepamatuju je to hodně let :-) Prej se z něj odrbala nějaká gumová vrstva a tak to začlo tak nějak nepravidelně cvakat, klepat...Ještě tam pak upevňovali napínací kladku. Každopádně po tomhle zásahu zvuk definitivně zmizel.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO