BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 05, 2024 12:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BMW e46 325Ci M-paket
PříspěvekNapsal: pon črc 23, 2018 8:41 pm 
Offline

Registrován: pon črc 23, 2018 8:40 pm
Příspěvky: 1
BMW E46 325Ci original M-Packet II Topaz Blau - manuál, Harman Kardon

Přesné typové označení vozidla: BMW e46 325Ci M-paket
Druh karoserie: Coupe
Rok výroby: 2002
Objem válců: 2494
Výkon: 141kw
Druh paliva: Benzín
Barva: Modrá
Počet najetých kilometrů: 295 000
Stav vozidla: Výborný
Platnost STK: 9/2019
Cena: 149 900
Popis výbavy: viz nize
Popis provedených oprav: Viz text nize
Popis nutných oprav, nebo nedostatků:
Kontakt: michal@zuravlov.sk, 735 171 876
Foto: https://auto.bazos.cz/inzerat/91730226/ ... z-Blau.php

Motor : M54B25 2.5 L 141kW R6
Barva : Modrá - metal ( Topaz Blau mettalic )

Pred dvěma a půl rokama dovezeno individuálně z Holandska od prvního majitele. Předchozí majitel auto nepřihlašoval a při každé jízde využil možnost přenosných SPZ. Přihlásil jsem ho já 8/2017 - STK/EK platná do 8/2019
Tešil jsem se na neho, investoval prachy do přihlášní, servisu a pod. Bohužel na něj vůbec nemám čas.

Motor běží krásně tiše, nerachtá, necvaká, nevynechává, nekouří nijak ani za studena ani za tepla. Ohřívá se rychle normálně, voda se neztrácí, emulze se nedělá.

5/2017 měnený komplet zadní tlumiče včetně horního uložení a ložisek. Novo obtiahnutý volant krásnou perforovanou kožou.
4.9.2017 - Auto vyšlo ze servisu, kde bylo ďelané: výměna oleje a všechny filtry, komplet přední a zadní brzdy (kotouče, deštičky, čidla), ruční brzda- pakny a lanovody-komplet, svíčky, všechny kapaliny, chladič. Servis v hodnote 20 000 s použitím kvalitných dielov.
Celu zimu ostalo v garáži až do 6/2018, kede som dokúpil novú autobatériu, jazdil s ním 2x a pochopil, že skutočne nemám čas si to auto užiť.

Serviska, veškerý manuály, dva klíče. Origo style 72 co jsou na foto. Uvnitř byla původně alcantara. Byla natržená sedačka u řidiče trochu takže bývalí majitel kupoval zánovní interier černou sportovní kůži v elektrice. Výbava: M Volant s multifunkcí, Alarm, klima, okna v el. komplet, střešní okno, PDC, senzor deště, couvací senzory zadní, obrazovka 16:9 navi + Audio HARMAN KARDON - Bluetooth, USB, SD karta. Komplet celé auto bez koroze až na jedno místo. Levý zadní blatník má promáčklinku a malý puchýř cca 2x2 cm. Viz foto. Nešíří se to absolutně.

Nedostatky tedy: promáčklina s puchýřem, dečka spolujezdce klasicky, nejde výhřev sedaček (asi špatne zapojené kabely), občas se na centrál neodemknou spolujezdcovy dveře.

Spojka zabírá dobře, neprokluzuje, spojkové ložisko je tichý, převodovka také, kulisa řazení nevyčvachtaná, přesná. Technicky naprosto Ok. Snížený podvozek a sportové nasávaní vzduchu v hodnote min. 5000.

Cena 150 000, no pri obhliadke som otvorený rozumnej diskusii o cene.
Mám 2 autá a čas akurát tak na jazdenie vačším Yetim.

Žiadne sms, ani maily mi zbytočne neposielajte, prosím zavolajte mi kedykoľvek. Ak nebudem môcť, ozvem sa neskôr.


https://auto.bazos.cz/inzerat/91730226/ ... z-Blau.php


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO