BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je ned kvě 05, 2024 3:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BMW E38 735i
PříspěvekNapsal: úte dub 11, 2017 6:32 pm 
Offline

Registrován: úte dub 11, 2017 12:11 pm
Příspěvky: 1
Prodám svoji E38, automatická převodovka, rok výroby 1998, motor 3,5l, 173kW (232k), najeto 171000km, denně v provozu, původ v SRN, v ČR 1. majitel, vždy servisováno výhradně v autorizovaném servise BMW.

Za tu dobu co ho mám jsem vyměnil celý systém zavírání kapoty, palubní desku, mlhovky, palivovou nádrž, ruční brzdu, chladič, servo, spojku hřídele, baterku, brzdy. Vše origo díly BMW, mám od všeho faktury k předložení.

Dále celý nový středový multimediální panel s navigací, rádio, USB, Bluetooth, CD, telefon, vyhřívané sedačky, parkovací senzory vpředu i vzadu, xenony, dvouzónová klimatizace, střešní okno, interiér kožený v barvě vozu, programovatelné polohování sedačky řidiče (pamět na tři polohy), mlhovky, dešťový senzor.

Nedostatky: Tempomat nefunguje, čidlo ASC a ABS je nefunkční, proto svítí kontrolka na palubce, nedávno se na několika dílech začala objevovat koroze, nic zas tak hrozného to zatím není. Chtělo by se to podívat na přední nápravu. Pravé zadní okno se nestahuje.

K autu v případě zájmu přidám původní origo funkční středový panel, origo zadní světla, 2x letní pneu, 4x zimní pneu, plachtu na auto.

Auto mám 2 roky a je denně v provozu, takže pár kilometrů s tím ještě najezdím. Prodávám z důvodu koupě novějšího vozu.

K vidění a projížďce po domluvě kdykoliv na Praze 4. Cena 70 000,- a při rychlém jednání možná sleva.
Telefon 604287828

foto zde: https://auto.bazos.cz/inzerat/73706228/E38-735i.php


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO