BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pon čer 17, 2024 8:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nestartuje mi BMW E61 530d
PříspěvekNapsal: úte črc 02, 2013 12:40 pm 
Offline

Registrován: úte črc 02, 2013 11:08 am
Příspěvky: 1
Ahoj Všem :-)
Mám problém s BMW 530d E61 r.v. 2006
Auto mám rok a najel jsem cca 30.000Km a žádný problém a teď v neděli jsem byl 50Km od baráku na návštěvě a na zpáteční cestě jsem jel na odtahovce !
Pří cestě na návštěvu se auto chovalo bez jakého koliv náznaku, že by mělo být něco špatně !
Při cestě zpět jsem nastoupil, sešlápnul spojku vložil klíč a zmáčknul START tlačítko a nic ! Cvaklo jen relátko a starter se vůbec nerozeběhnul a na malém BC se objevil vykřičník !
Myslel jsem že zničeho nic lehla baterie, tak jsem dal novou a auto pořád nic... kromě že se všechno chovalo jak má, tak startér ani nevrknul... relátko cvaklo a nic...
Zkoušel jsem auto roztlačit a taky ani náznak že by chtělo chytit ! Na velké obrazovce v navi. to psalo : Ignition switched on ! a další hláška byla : Zundung eingeschaltet a další : Zu wenig Waschflussigkeit ! Zkoušel jsem i přes startovací kabely a prostě nic ani vrknutí ! Ticho avaknutí relátka a vykřičník !
Nakonec odtahovka směr domu a tam automechanik s testem diagnostiky prohlásil, že vše v pořádku ! Nevím co s tím :-(
Máte někdo nějaký podobný problém za sebou ? Předem děkuji za info. M. info. na email. MekHaur@gmail.com


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO