BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je stř dub 24, 2024 10:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DIY Angel Eyes
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2011 8:36 pm 
Offline

Registrován: stř črc 06, 2011 8:00 pm
Příspěvky: 24
Já jsem koupil Originál angel eyes schválené na pozemní komunikace na svou E36. Výsledek je takový. Stylové, pěkné, omladilo to vůz. Ale s tlumenýma se nedá jezdit. Zkouším různé žárovky a pořád to stojí za prd. Originál světla co tam byly předtím svítily víc. (tlumené) A to mněly to sklo uplně obouchané od kamínků a zažloutlé žárovky. Dálkové se samozdřejmně zlepšily.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DIY Angel Eyes
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 9:16 pm 
Offline

Registrován: pon srp 08, 2011 12:48 pm
Příspěvky: 11
http://www.bmwstyle.sk (ne cz, to trva vecnost) treba najdete, co hledate. Ja si poridil LED diodove a super, uvidime jeste jak vydrzi pres zimu :)

Pro detailisty, CCFL katoda bude svitit mene nez dioda, casem postupne mene a mene az skoro vubec. Krome toho potrebuje trafo na prevod elektriky, velice casto odchazeji driv nez krouzky. LED nemaji zadne trafo a sviti az do "konce" porad stejne. Zivotnost LED oproti CCFL je zarucene vetsi, CCFL zase sviti mene nez LED a muze to nekomu vic vyhovovat. Zluta nebo bila barva je uz individualni veci, to resit nebudu :)


PS: neni to reklama, jen jsem tam kupoval a naprosto spokojeny, coz dnes muze byt clovek u maloktereho eshopu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO