BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je pát dub 19, 2024 4:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 8:59 am 
Offline

Registrován: sob úno 20, 2010 9:25 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Plzen
Dekuju. Dokonce jsem i vypatral puvod toho ramecku. Maj ho u nas v Plzni na tomhle odkazu:
Kód:
http://www.mh.cz/ramecek-372165.htm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 12:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 29, 2009 1:38 am
Příspěvky: 79
Bydliště: SeWeRoČech
tak já to mám odsudhttp://www.autoradio-prodejce.cz/prislusenstvi/iso-redukce-pro-bmw-5-x5-1995-11-2001/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 4:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 12:50 pm
Příspěvky: 270
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Tohle nechápu... Pokud si dá do auta někdo takovej hnus,tak si zaslouží zlámat ruce... Není lepší koupit origo rádio na cd? V E39ce vypadá neorigo jako totální bastl.... Já mam stařickou E34ku,mam origo rádio na kazety a je mi blbý ho měnit,za nějakou blikající novotu.... Za mě :V

_________________
Obrázek
BMW E34 540iA :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 6:01 pm 
Offline

Registrován: sob úno 20, 2010 9:25 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Plzen
Ja vam vsem dekuju za odpovedi, i ty konstruktivni i ty vyjadrujici jenom vas nazor.
Nevim co se kdo certi, jeste ani nevi, co tam chci dat. Blikajici poutovy radia taky nemam rad, ale zaroven proste potrebuju radio na MP3 a aby melo handsfree.
Jsem tady novej, tak si vas nechci rozhnevat, ale i tak si myslim, ze je vam houbeles do toho, co si tam dam ;-) Nebo teda bracha, pac auto je brachovo.
Zatim to neni akutni a ani nic konkretnoho vybranyho nema, tak jsou ty blici smaily fakt mimo misu.
Ale slibuju, ze az tam bude novy radio, ze teda poslu fotku jak to vypada. Pak budou na miste poznamky o lyncovani atd. :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 8:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon říj 12, 2009 12:50 pm
Příspěvky: 270
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Ten blicí smajl vyjadřuje to jak bude ten rámeček vypadat v autě.... Věř mi... ;)

_________________
Obrázek
BMW E34 540iA :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 10:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 29, 2009 1:38 am
Příspěvky: 79
Bydliště: SeWeRoČech
Blackie píše:
Tohle nechápu... Pokud si dá do auta někdo takovej hnus,tak si zaslouží zlámat ruce... Není lepší koupit origo rádio na cd? V E39ce vypadá neorigo jako totální bastl.... Já mam stařickou E34ku,mam origo rádio na kazety a je mi blbý ho měnit,za nějakou blikající novotu.... Za mě :V

mám tady tohle-bereš ? :D
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 10:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 29, 2009 1:38 am
Příspěvky: 79
Bydliště: SeWeRoČech
00Ja píše:
Ja vam vsem dekuju za odpovedi, i ty konstruktivni i ty vyjadrujici jenom vas nazor.
Nevim co se kdo certi, jeste ani nevi, co tam chci dat. Blikajici poutovy radia taky nemam rad, ale zaroven proste potrebuju radio na MP3 a aby melo handsfree.
Jsem tady novej, tak si vas nechci rozhnevat, ale i tak si myslim, ze je vam houbeles do toho, co si tam dam ;-) Nebo teda bracha, pac auto je brachovo.
Zatim to neni akutni a ani nic konkretnoho vybranyho nema, tak jsou ty blici smaily fakt mimo misu.
Ale slibuju, ze az tam bude novy radio, ze teda poslu fotku jak to vypada. Pak budou na miste poznamky o lyncovani atd. :-)


tady tě nikdo nelynčuje,jen vyjadřuje názor....mě osobně ta změna nevadí i kdyžto svým způsobem uplně změní ten jedinečnej styl.
Taky právě o tom uvažuju ,ale protože nemam navigaci a chci tam šoupnou cd s navi 1Din a tak mi nic jinýho nezbyde.
Nic si z toho nedělej nedávno jsem zkritizoval na VW klubu ,že zadní lampy když někdo stříká sprejem je :V
a už se do mě pustily.....stejně to je humus


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 11:17 pm 
Offline

Registrován: sob úno 20, 2010 9:25 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Plzen
Hehe, super radio :))
Ja si z toho nic nedelam. Chapu, ze se to nekomu nelibi, ale pro me (a pro brachu taky) je auto jen auto. Samozrejme, ze nejsme ten typ cloveka, kterej nedela rozdil mezi Fabia 1,2HTTP a treba timhle BMW, ale ze by treba BMW pro nas byla takova vasen asi jako pro vetsinu lidi z tohto fora, to ne. Donedavna jsme se rozhodovali, jestli jit do Oktavky, Passata, C5 nebo neceho jinyho.
Samozrejme BMW vyhralo, ale neni to z toho duvodu, ze bysme o tom od peti let veku snili :) Proste se objevila dobra nabidka.

Co se tyce strikani svetel sprejem, tuningovych uprav atd., tak nevim jaky jsou tady na foru podminky, ale jak ja, tak bracha mame nejradsi auto tak, jak vyjede z fabriky. Nepocitam do toho kola, pac kazdymu autu slusej vic hezky hliniky.

Ale myslim, ze to je uz od puvodniho tematu dost offtopic :)

Znova opakuju, ze auto je pro nas predevsim prakticka zalezitost a nemame to na machrovani pred diskotekou- z toho jsme uz pred par lety vyrostli :)
Zaroven jsme ale oba z prace zvykli na pohodli a kvalitu (oba jsme rozmazleny z Volva FH) a proto spolecne s tim, ze prisla nabidka na tohle auto, tak jsme ho vzali.
Takze si myslim, ze tim, ze se do auta namontuje jiny radio, ktery splnuje moje pozadavky na radio, se tim to auto nezprzni jako kdybych tomu pridelal kridlo, spojlery ala sneznej pluh, snizil podvozek tak, aby se v tom nedal prejet ani zeleznicni prejezd, nalepil na to samolepky TEXACO, SHELL, NO FEAR, zakryl mracitkama aspon 1/2 plochy prednich svetel atd...
TIm se nechci do nikoho navazet, jen jsem se snazil popsal muj nazor na to, co je pro me auto.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2010 10:41 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 03, 2009 12:06 pm
Příspěvky: 217
Bydliště: Častolovice city - východní čechy
já bych si origo rádio v autě nenechal - ókáčko neposlouchám a kazety už taky ne a jak do takovýho starýho autorádia dostanete mp3ky v dosti slušný kvalitě ??? Jooo pokud by do auta mělo jít radio sencor, hyndai, vitek atd... tak je lepší tam nechat origo - ale pokud by tam šel kenwood, alpine nebo něco co velice dobře hraje - taková ta cenová hladina 5000 a víc, tak bych to vyměnil okamžitě. já mám auto, jako pokojíček a hudbu poslouchám neustále - jsem takovej náročnej audiofil dalo by se říci "fajnšmekr", a origo rádio je pro mě zvukově i funkcema nedostačující :twisted:

_________________
(OO=[][]=OO) E34 520I M50B20
(OO=[][]=OO) E34 525IA M50B25TU
(OO=[][]=OO) E34 540IA M60B40
I´m Dj Pioneer rulezz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2010 3:41 pm 
Offline

Registrován: úte úno 02, 2010 1:05 pm
Příspěvky: 307
Jo tak to vidím stejně,ale musí k palubce sednout,jinak ten pohled nepřehluší ani hudba ;) já rád poslouchám motor,i když moc slyšet není :D

_________________
BMW E34 525i 24V The best of BMW..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO