BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je čtv bře 28, 2024 12:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: pon říj 11, 2010 11:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 11, 2010 11:18 pm
Příspěvky: 5
Ahojte všem.
Potřeboval bych poradit nebo prozradit zda je možné obejít immobilizér na BMW 520i E34,206 S2, Ř.J. siemens MS40.1
Předem moc děkuji za snahu a odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: stř lis 17, 2010 8:47 pm 
Offline

Registrován: stř lis 17, 2010 8:47 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 4
EWS emulatorem... zajimalo by me, jaky problem mas, ze ho chces obchazet...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 10:22 am 
Offline

Registrován: pon říj 11, 2010 11:18 pm
Příspěvky: 5
Problém je v tom že jsem ztratil čip z neoriginál klíčku který jsem si nechal dělat a od té doby jsem nepojízdný.
Nevýhoda je v tom že se kvůli tomu ani nepřipojím s pc protože je vlastně zablokovaná. Proto bych potřeboval vědět jak to obejít.
Avlastně co to ten EWS emulátor je?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 2:51 pm 
Offline

Registrován: stř lis 17, 2010 8:47 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 4
HonzikJan2 píše:
Problém je v tom že jsem ztratil čip z neoriginál klíčku který jsem si nechal dělat a od té doby jsem nepojízdný.
Nevýhoda je v tom že se kvůli tomu ani nepřipojím s pc protože je vlastně zablokovaná. Proto bych potřeboval vědět jak to obejít.
Avlastně co to ten EWS emulátor je?

Odkud jsi? Pokud z Prahy, tak pokud vyndáš jednotku imobilizéru, můžeme ti udělat čip.
nebo i víc čipů, aby se ti tohle už nestalo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 2:56 pm 
Offline

Registrován: pon říj 11, 2010 11:18 pm
Příspěvky: 5
Odkud jsi? Pokud z Prahy, tak pokud vyndáš jednotku imobilizéru, můžeme ti udělat čip.
nebo i víc čipů, aby se ti tohle už nestalo[/quote]

No to je problém jsem z Brna. Ještě bych rád věděl kde tu jednotku immo najdu. A kolik by to stálo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 3:49 pm 
Offline

Registrován: stř lis 17, 2010 8:47 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 4
HonzikJan2 píše:
Odkud jsi? Pokud z Prahy, tak pokud vyndáš jednotku imobilizéru, můžeme ti udělat čip.
nebo i víc čipů, aby se ti tohle už nestalo


No to je problém jsem z Brna. Ještě bych rád věděl kde tu jednotku immo najdu. A kolik by to stálo?[/quote]

Hele tak asi takhle, nenasel jsem kde ta jednotka je... takze:

Jednotka je pod palubkou bud na strane ridice nebo strane spolujezdce (u E34 z hlavy nevim, u E39 je u spolujezdce za odkladaci schrankou, u E46 u ridice pod A-sloupkem, u E36 za kastlikem spolujezdce). Poznasš ji podle velkeho tlusteho 15pinoveho konektoru, ktery se zajišstuje nasunutim plastoveho dilu z boku. V roce 95 se davaly dva typy teto jednotky: Bud s hlinikovou krabickou, nebo cernou plastovou krabickou.

Samostatny cip 900 Kč, pokud bys chtel udelat i klic, tak 500 Kc za samostatny cip a 1100 Kc za vybroušsni klic s cipem.




Pokud by jsi to chtel, musel by jsi poslat jednotku EWS a klic .. kuli vybrouseni postou k nam a my ti to pak poslat z5 .. pokud si nechces udelat vylet ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 1:15 pm 
Offline

Registrován: sob úno 19, 2011 8:49 pm
Příspěvky: 17
Ahoj chlapi mám asi stejný problém s imobilizérem.Na starý dobrý klíč mi šlápl kámoš nechtíc a od té doby stojím.Mám nový z BMW a tím max odemknu manuálně auto.Není spárovaný.Na tom starém funguje dálka a to je vše.Asi mi poškodil vto klíči ten čip.Ted nevím co dál.Pordte Díky tuneerr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 11:48 pm 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 300
Pokud máš nový z BMW a není poškozený, je dost možné, že jsou v autě měněné jednotky (motorová a imobilizéru). Pokud otočíš klíčem ve spínačce, rozsvítí se kontrolky, baterka je správně nabitá a netočí startér, potom je to i celkem pravděpodobné (pokud do poškození původního klíče bylo vše OK). Odkud jsi a jaké konkrétně je to auto a rok výroby? Stačí např. E39 1997...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2011 11:21 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 05, 2011 11:06 pm
Příspěvky: 2
ahoj ,koupil sem E36 ,316,petidverak, 96 rok,a uz nefungoval central ani klickem ,ani dalkove,dalkove me jen zablikaji vsechny blinkry ale ani nezamkne a neodemkne,tot prvni problem -a druhej problem ze my znamej delal novy brzdy a pro jistotu prestalo jit startovani,toci ale nechytne ,svicky sou ok a davaj krasny jiskry ale nejde tam benzin , a prej ze nevi co stim je ze asi imobilizer ,ale ze si stim neporadi ,klicek mam jeden ,ovladac od dalkoveho centralu neni na kicku ale zvlast ovladace,jak ted zacit k odstraneni problemů,predem moc dekuji za pomoc pripadne za nabidky opravy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 520i immobilizér (jak ho obejít)
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 10:25 am 
Offline

Registrován: pon říj 12, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 300
Imobilizér to na STO PROCENT NENÍ, aspoň ne originál.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO