BMW fórum

Diskusní fórum přátelů značky BMW a automobilů obecně

 

Právě je sob dub 27, 2024 6:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2010 11:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 3:14 pm
Příspěvky: 641
Bydliště: Slezsko
Vím, že odkaz na toto už tu je, ale je to tak pomocná knížka, že si zaslouží svůj topic :idea:
A prosím moderátory, aby tomuto topicu dali parametr "důležité" , protože se to prostě vyplatí. ;) Díky


Jak na to?
http://www.rcsportmodel.sk/i/mayo/bmwe36.htm

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2010 8:52 pm 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 18, 2009 7:36 pm
Příspěvky: 202
Bydliště: Chrudim
Označeno jako důležité ;)

_________________
Kunda není mejdlo...Neubejvá...
BMW E36 318i Touring
Žádám trest smrti pro bestii, která dokáže zavraždit bezbranné dítě. Ochránci lidských práv a humanisté nechť mi laskavě políbí prdel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 2:05 pm 
Offline

Registrován: pát úno 10, 2012 4:30 pm
Příspěvky: 2
kde jsou stránky 225-234 ???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 6:31 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 8:15 pm
Příspěvky: 37
Bydliště: Rýmařov
Nejsou, hodně stránek chybí.... :o mám tu knížku doma, takže jestli někdo potřebuje určité stránky není problém je oskenovat a hodit sem :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 9:14 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 8:38 pm
Příspěvky: 5
zdravim
vlastnim e36 318is rv.94
nedavno se zacal srat starter a jednoho krasneho dne musel ven!
jina zavada na aute nebyla auto jelo normalne spotreba taky v poho zkratka bez vad
nevim kdo z vas delal starter na tomhle aute ale neni to prdel se k nemu dostat ani na zvedaku jsem si nevedel moc rady
presel jsem na plan B a to sundani vseho nad straterem tak aby jsem se na nej dostal sani a proste vsechno nad starter jsem vytahnul koukam na venec ten v poho tak starter sel do rukou odbornika na startery a altiky byla to volnobezka takze rikam no repasni ho celej civka volnobezka uhliky ...
starter byl do dvou dnu v aute zacal jsem to strojit z5 dal jsem si zalezet a vesechny ty hadicky co byly na pohled spatny jsem vymenil za stejny rozmer i prumer tesneni a prelepeny vsechny spoje naplnil jsem chladic bude zima dal jsem novou smes nakopnu to startuje to dobre ale co me dostalo bylo vyskoceni otacek pri startu nad dva litry pomalej pad na standartni volnobezne otacky necham bezet minutku a chci pomalu pridat a nastal kamen urazu ato jako by se dusilo nechal jsem toho a na volnobeh bezelo dal koukam bublina asi (teplota vylezla nad normal) dolejvam pomalu dalsi kapalinu vyrovnavacka ukazovala normal hladinu zkusim topeni a topilo zkusim plyn a uz to jde za plynem nechal jsem to asi jeste par minut kontroloval jsem teplotu a byla porad mirne nad normal chcipnul jsem to a nechal to do rana druheho dne cca 12 hodin stat rano vlezu do auta nastartuje hned ale zese to trochu vyletelo do otacek ustalilo se to na volnobezne otacky otervrel jsem garaz hodil nake veci do auta vyjel ven zavrel a mazu si to do prace od baraku jedu na hlavni cca 900 metru z mirneho kopce mistama musite pridat ale jen jemne (nepozoroval jsem zadnou chybu) jenze prijel jsem na krizovatku zacnu odbocovat a motor nesel do otacek za plynem najel jsme ke kraji a na volnobeh bezel zas jak jsem jen jemne zacal pridavat motor se jako dusil nechal jsem toho chcipnu to nasranej si zarvu z okna :-D nastartuju naskocil a rozjel jsem je dojel jsem na benzinku cca 200 metru zhasnu to natankuju nastartuju jedu do prace zaparkuju nasednu do dodavky po 9 hodkach prijedu nasednu do bawa chci nastartovat a ani nenaskoci tendence jsou ale nenabehne po nekolikatem pokusu asi patem rekl bych naskocil ale brblal si mezi normalem a cca 1500 ot. a zase chci pridat dusi se necham ho par minut a jemne pridavam rozmotava se a uz se necha vytocit i do 5 a pak jsem mohl jet domu jo a do prace je to cca 3 kilometry :-) zanedlouho chci jet na urad naskocim nastartuju teplota v normalu jedu ale pri startu porad to vyskakuje do vetsich otacek ale muzu hned odjet ve meste zdechnu a to same naskocim pak jde do otacek ustali se a zas jedu domu proste teplej motor se chova relativne normalne tak a ted si reknete co to je za dementa a pise sem takovej roman jenze ja to neumim rict ve zkratce nechtel jsem nic vynechat tak se nezlobte a dekuju predem za jakejkoliv napad radu a nebo pripominku kde jsem mohl udelat chybu dikec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2012 6:16 pm 
Offline

Registrován: pon lis 05, 2012 6:49 pm
Příspěvky: 2
Zdravim nikde to tam nemůžu najít.
Dík moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 1:55 pm 
Offline

Registrován: ned bře 31, 2013 1:54 pm
Příspěvky: 1
Not Found

The requested URL /i/mayo/bmwe36.htm was not found on this server.


Bezva :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 2:19 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 8:15 pm
Příspěvky: 37
Bydliště: Rýmařov
Kompletní a zachovalá kniha Jak na to? BMW 3... k mání za 250,--Kč + poštovné :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: pon zář 16, 2013 11:59 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 05, 2011 9:22 am
Příspěvky: 2
Mám stáhnutou kompletní knihu z již mrtvého odkazu.
Kód:
http://goo.gl/H1Bfeu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E36 JAK NA TO
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 12:04 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 05, 2011 9:22 am
Příspěvky: 2
Přidávám ještě Bentley:
Kód:
http://goo.gl/7V4qSA

A nějaký schémátka :)
Kód:
http://goo.gl/4xaQB5


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO